13 Şubat 2015

New York Moda Haftası’nın Öne Çıkan İsmi Kanye West

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Adidas Originals'ın Kanye West işbirliği sonucunda çıkan YEEZY SEASON 1 koleksiyonu, muhteşem konforunun gücünü West’in renkli ruhundan alıyor. Iddialı duruşunu yaratıcılığıyla harmanlayan popüler kültürün ünlü ismi Kanye, New York Moda Haftası’nı da fethetti. Yarattığı sıcak atmosferle, özgür ve samimi dünyasına herkesi davet eden müzisyen, moda dünyasında da rüştünü ispat etti.

 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

 

 

Jay-Z, Beyonce, Anna Wintour ve Russel Simmons gibi isimlerle kırmızı halı geçidini aratmayacak davetlilerin beğeniyle izlediği defilede, Kim Kardashian ve kızları North’un da katkısı büyük.

Defile boyunca Beyonce ve Jay-Z’nin yerlerinde duramamasının nedeni elbetteki sadece koleksiyonun rahatlığı değil. Defile için seçilen şarkının enerji akımındaki etkisi de oldukça önemli. 

 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

 

West’in minik prensesi North’un parçalara arada ağlayarak vokal olarak eşlik etmesini babasına duyduğu hayranlığa yormak mümkün. Sıcak bir aile tablosu çizen Kim Kardashian, Kanye West ve North üçlüsünün muhteşem enerjisi West imzalı Adidas Originals koleksiyonunun önüne geçmemesi de tesadüf değil. Sneaker botları, kamuflaj desenleri ve bomber ceketeriyle minimalist çizgilerin ve rahatlığın yeniden yorumlandığı Kanye West x Adidas koleksiyonu sezonun favorileri arasında.

 

 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 
Fotoğraf: Getty Images Turkey
 
Ön sıradakiler galerisi için tıklayın.

 

 

ETİKETLER: ANNA WİNTOUR , BEYONCE , ADİDAS , KANYE WEST , KİM KARDASHİAN , JAYZ , KANYE WEST X ADİDAS , RUSSEL SİMMONS , NORTH