20 Nisan 2022

Sneaker ile Metaverse Yolculuğu

Wunder Nike

İstanbul’da Teşvikiye ve Moda’da olmak üzere iki yakada da mağazası bulunan sneaker mağazası WUNDER, Nike’ın ikonik sneaker modeli Air Max 1’in 35. yılında çıkardığı yeni Air Max 1 La Ville Lumiere için yapmış olduğu son fotoğraf çekimiyle dikkat çekiyor.


Zamansız bir klasik olan Nike Air Max 1’in 35.yılında; İstanbul’da sneaker kültürünü yönlendiren ve sokak kültürünün öncüsü olan WUNDER, sneaker’ı hayatının bir parçası hâline getirmiş dikkat çekici isimlerle gerçekleştirdiği fotoğraf çekimiyle gerçek dünyadan Metaverse’e geçiş yapıyor. Her kombinasyona uyum sağlayan sneaker, WUNDER' tarafından Metaverse dünyasına giderek yapılan çekimlerde farklı bir dünyayla olan uyumunu gösteriyor. Hem güzelliği hem de sneaker kültürüyle birleştirdiği stiliyle dikkat çeken Cansu Akın ve underground elektronik müzik sahnesinin isimlerinden hem DJ hem de model olan Melis Kökenek ile yapılan çekimler, bugünden geleceğe yolculuğa götürüyor. WUNDER'in yaptığı bu fotoğraf çekimi, Nike Air Max 1’in bugün olduğu gibi geleceği de şekillendirebildiğini gözler önüne seriyor.

Wunder Nike

Wunder Nike

35 yıllık süreçte birçok nesile ve alt kültüre ilham veren Nike Air Max 1, ilk tasarlandığında bozduğu ezberlerle farklı kitlelere ulaşmayı başardı. Nike Air Max 1 La Villé Lumieré ise bir ikon hâline gelerek, Air Max 1’in gelecekte de yeni nesillerin hayatında olmaya, onları etkilemeye ve geleceği şekillendirmeye devam edeceğini gösteriyor. Yeni Nike Air Max 1 La Villé Lumieré, WUNDER Mağazaları ve wunder.com.tr'de satışta.

Fotoğraf Çekimi : WUNDER
Fotoğraf: Ali Gülşener
Sanat Yönetmeni: WUNDER

ETİKETLER: NİKE , WUNDER , NİKE AİR MAX 1 LA VİLLÉ LUMİERÉ