10 Ekim 2021

Şıklığa İnce Dokunuş

Intimissimi

Intimissimi 2021-22 Sonbahar/Kış sezonu için rotasından şaşmayarak yeni koleksiyonunda ince ve yumuşacık bir kumaşla çalıştı. Ultralight with Cashmere adını taşıyan kumaş, ten üzerinde ikinci bir ten hissi yaratıyor ve verdiği kadife hissiyse birbirinden farklı Intimissimi ürünlerinde kendini gösteriyor. Intimissimi’nin yeni kampanyası ikonik rengi olan siyaha odaklarken farklı modellerden minimal versiyonlara, zengin bir alternatif alanı yaratıyor. Markanın yeni kapsül koleksiyonu belirli kalıplarla sınırlı kalmayarak her kadının kendi tarzına ve bedenine göre seçebileceği modeller sunuyor.

Koleksiyonun her bir parçası oldukça sofistike ve şık. Boyunlu trikodan bisiklet ve kayık yakalara, hatta uzun kollulara kadar birçok seçenek sunan Intimissimi, modellerin bazılarında da dantel dokunuşunu es geçmiyor. Tozlu tonlardan antik pembe, kül yeşili, kot mavisi, koyu kırmızı ve ceviz rengiyle de bu yeni koleksiyonda, geniş olduğu kadar çarpıcı bir renk paletine yer veriyor marka. Her kadının gardırobunun kilit parçaları arasında yerini almaya hazırlanan bu modelleri, ister geniş kesim bir blazer ile ister dökümlü bir kazak ya da cepli bir jean ile stilinize uygulayabilirsiniz. 

Kurulduğu günden bu yana ürünlerin kalitesi ve güzelliğinin yanı sıra, Intimissimi üretim sürecindeki titiz kontrolleriyle de biliniyor. “Kendimizi geliştirmek markamızın bir kültürü. Sürdürebilirlik fikrimizin ana felsefesi de buradan geliyor.” diyen Intimissimi, izlenebilirlik bölümü sayesinde tüketicilere üretim süreci, üretim yerleri, sürdürebilirlik hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.

 

ETİKETLER: İNTİMİSSİMİ , 2021-22 SONBAHAR/KIŞ , YENİ KOLEKSİYON