23 Mayıs 2022

Romantik Tasarımlar

Penti Bride

Düğün zamanı gelip çattığında tüm gelinler ilk önce gelinlik olarak ne giyeceğini düşünmeye başıyor. Gelinlik seçimi tamamlandığındaysa, gelinlikle kombinleyeceğiniz ayakkabı ve törenden sonraki parti elbisesine sıra geliypr. Fakat gelinliği bulduktan sonra, hazırlanırken giyeceğiniz gelin gecelik ve sabahlıkları ile gelinliğin içine giyeceğiniz iç çamaşırlarını da düşünmeniz gerekiyor. Deneyiminizi bir üst noktaya taşıyacak bu detay içinse Penti’nin Gelin Koleksiyonu yardımınıza geliyor. Bu özel güne hazırlanırkenki seçimlerinizden, gelinliğin en iyi şekilde durması için tercih ettiğiniz iç çamaşırına kadar tüm detaylar büyük önem taşıyor.

Herkesin zevki ve vücut tipi farklı olduğundan, Penti sunduğu seçenekleriyle çeşitlilik sağlıyor. Bu çeşitlilik sayesinde herkes zevkine göre seçim yapabilecek ve düğün öncesi hazırlıklarda çekildiğiniz fotoğraflarda her halinizle mükemmel gözükeceksiniz.

Dantel aşkına

Penti bu serisiyle koleksiyonlarında ilk kez romantik pembe rengine yer veriyor ve en çok satan sütyen kalıpları bu sefer dantel detaylarıyla süsleniyor. Luna Bralet yenilenen askılarıyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda alternatif modelli sütyenler, body ve baby-doll tasarımları yer alıyor.

penti

Satenin mükemmel dokusu

Göğüslerinde daha fazla kaldırma efekti isteyen gelinler için Lotus sutyen vazgeçilmez. Saten dokusuyla hazırlanan ve metal aksesuar detayları bulunan koleksiyonda sütyenlerin yanı sıra bralet top, külot ve jartiyer bulunuyor.

penti

Askılarla baş döndürün

Bu koleksiyon, tasarımlarıyla olduğu kadar askı oyunlarıyla da hem eğlendiriyor hem de büyülüyor. Bağlamalı askılarıyla sırf dantelden oluşan sütyen, farklı askı oyunlarıyla tasarlanan tül etekli baby-doll, tamamen transparan Shinny top ve metal aksesuar detaylarıyla bu parçalar gelinler için çok etkileyici oluyor.

penti

Penti Gelin koleksiyonlarını, Penti mağazaları ve www.penti.com ‘da bulabilirsiniz.

ETİKETLER: PENTİ , GELİN