16 Temmuz 2021

Naif ve Zamansız: Bir Yaz Akşamının Tüm Renkleri Bu İşbirliğinde Buluşuyor

Serin bir yaz akşamı günbatımının tüm ruhuyla ve tonlarıyla bütünleşen görünümler, yeni sezonda stil sahibi duruşa rahatlığı da ekliyor. Mekandan ve zamandan bağımsız tasarımlara kişisel dokunuşlar da ekleyerek kendi stil kodlarınızı yaz görünümünüze dahil edebileceğiniz işbirliği, LCW Modest ve tasarımcı Kuaybe Gider arasında yeni köprüler kuruyor. 

Güney sahillerindeki sakinliği ve yalınlığı temel alıp güneşin izlerini takip eden Kuaybe Gider x LCW Modest koleksiyonu asırladır var olan etkileyici sembollerden ilhamla yeni bir düşler dünyası kuruyor. Özgün, sade, şık ve zamansız... 

Kuaybe Gider x LCW Modest

Yalın Çizgiler

Tasarımın çağa uyumunu belirleyen ana hatlar, yalınlıkla birleştiğinde zamansızlığın kapılarını aralar. Kuaybe Gider x LCW Modest koleksiyonu da stil sahibi parçalarıyla gardırobun uzun yıllar kullanılabilecek parçalarından olmaya aday. 

 Kuaybe Gider x LCW Modest

Minimalist Duruş

Kuzey stili tüm dünyayı etkisi alırken formların daha geometrik olduğu, kıvrımların azaldığı ve net çizgilerin dikkat çektiği tasarımlar da günlük görünümlerimizde kendine daha fazla yer bulmaya başladı. Minimal görünümleri tercih eden ve kullanılan kumaşın, formların sadeliğine odaklanan her kadının gardırobunda mutlaka olması gereken parçalar yer alıyor koleksiyonda. 

 

 Kuaybe Gider x LCW Modest

Farklı Birleşimlere Açık

Kuaybe Gider x LCW Modest koleksiyonundan parçalar birlikte kullanılabileceği gibi gardırobun demirbaşlarıyla da uyum içinde seçenekler sunuyor. Geniş formlu toprak tonlardaki kimonoyu siyah küçük elbise, sandaletler ve sezonun trendi hasır çantalarla birlikte kullanarak gün batımına eşlik edecek şık ve bohem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çizgili formdaki geniş kesim etekler plaj stilinin tamamlayıcısı olmaktan serin yaz akşamlarında bir sweatshirt ve sneakerlar ile birlikte, son dönemlerin en çok benimsenen athleisure akımına uyumlanmanızı sağlayabilir. Koleksiyonda yer alan gömlek elbiseleri ise kombininizi tamamlayan bir parça ya da tek başına elbise gibi kullanabilirsiniz. Bu seçimde hasır kemerler ve renkli bandanalar günlük stilinizi bir üst noktaya taşıyabilir. Stilinize uygun parçaları seçmek için koleksiyonun tamamını buradan inceleyebilirsiniz

ETİKETLER: LCW , KUAYBE GİDER X LCW MODEST