24 Haziran 2021

Moncler’in Yaz Hâli

YAZI: GAMZE KANTARCIOĞLU

Bodrum’un prestijli noktalarından Yalıkavak Marina, bu yaz Moncler’e ev sahipliği yapıyor. Capri ve Forte dei Marmi’den sonraki yeni resort butiğini Bodrum’da açan, merkezi İtalya’dan yönetilen Fransız kökenli modaevi, Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirme konusunda kararlı görünüyor.

moncler

7 Haziran tarihinde kapılarını açan monobrand butikte, Moncler’in bir kış markası olduğu algısını kıracak pek çok tasarım yer alıyor. Kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra Moncler Genius dâhil markanın tüm koleksiyonlarından parçalar bulunan butikte, serin yaz akşamlarında giymek için ideal rüzgarlıklar, yağmurluklar, pantolonlar ve ince montlar yer alıyor. Hafif materyalleriyle oldukça işlevsel olan bu parçaların dışında mayolar, güneş gözlükleri ve yazlık çantalar ise, Moncler’in kayak merkezlerinden deniz kıyılarına nasıl adapte olduğunu kanıtlar nitelikte.

moncler

Son olarak butiğin dış ve iç dekorasyonuna da değinmeden geçmeyelim. Yalıkavak Marina’nın çok özel bir noktasına konumlanan butik, Moncler’in saygın mimarları ve tarihi ortağı Gilles & Boissier’in yaratıcı konsept dehasına emanet edilmiş. Konuklarını traverten mermer ile süslenmiş görkemli bir cepheyle karşılayan 67 metrekarelik butik, beyaz fırçalanmış ahşap tavan, aynalı duvarlar ve doğal okaliptüs ağacını içeren ultra lüks malzemelerin uyumlu harmanlanmasıyla dekore edilmiş. Her anlamda zarif ve davetkar butik, sezon boyu hizmet verecek.

moncler

ETİKETLER: MONCLER , BODRUM , YALIKAVAK