24 Aralık 2021

Kışa Davet

Yeni yıla sayılı günler kala, seçkin hammaddelerle üretilen koleksiyonu tanıtmak ve 2022'yi karşılamak için Loro Piana'nın İstinyePark mağazasında gerçekleştirdiği davetteyiz. 

İtalya'da üretilen ve seçkin hammaddeleri modern teknoloji ve İtalyan zanaatıyla birleştiren Loro Piana; rahat örgüler, akıcı siluetler ve parlak dokunuşların bir arada sunulduğu bir koleksiyonlar yeni yıla merhaba diyor. Markanın zamansızlık söylemi Pınar Sabancı davetlilere anlatılırken "Hayal Ettiğinden Fazlası" söyleminin altı çizildi. 

Yeni yıl dileklerini birlikte dileyen davetliler, kaligraf Osman Kartaler ile birlikte İtalya’dan özel olarak getirilen sedir ağacı Loro Piana aksesuarları atölyesinde, davetlilere kişiselleştirilmiş bir deneyim sundu.

Sanat ve iş dünyasından Aslıhan Sabancı, Yasemin Özilhan, Ece Gökçay, Merve Dürüst, Tuğçe Arnas, Melis Sabancı, Başak Barlas, Begüm Cengiz, Merve Kotil, İpek Ersoy, Başak Barlas, Ayşegül Uluç, Beril Bayındır, Damla Deval, Merve Dürüst, Nazlı Çarmıklı katılımı ile gerçekleşen etkinlikte; dayanıklılığı, yumuşaklığı, hafifliği ile bilinen, zamansız ve ikonik Loro Piana kumaşlarından üretilen tasarımlar sunuldu. 

 

 

 

ETİKETLER: LORO PİANA , PINAR SABANCI