21 Nisan 2021

İlham Perileriyle Yaratılan Çantalar

the kooples

İlham perileriyle birlikte çanta yaratma geleneğini sürdüren The Kooples, 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için Fransız model Tina Kunakey'den ilham almaya devam ediyor. Tina adını taşıyan yeni ''it bag'' modeli zarafetini bir üst seviyeye çıkarıp işin içine rahatlık ve eğlenceyi de ekliyor.

 

İster gündüz ister gece farklı stil kodlarına kolaylıkla uyum sağlayan Tina, beş ayrı renk seçeneği ile sezonun trendlerine uyum sağlamanızı kolaylaştırıyor. Siyah bir Tina jean ve beyaz gömlek cool'luğunu zahmetsiz bir şıklıkla tamamlarken ekru, parlak sarı, lila ve pembe tonları gibi mevsimsel renkler de ilkbaharın eşsiz seçeneği olan desenli elbiselerle uyum içinde kalmayı vaat ediyor. 

the kooples

Küçük ve orta boy olarak tasarlanan yeni yeni ''it bag'' modeline kısa ve uzun olmak üzere iki ayrı sap eşlik ediyor. Elde taşımak ya da çapraz kullanımla daha sportif bir stil yakalamak için farklı kullanım alternatifleri oluşturabilirsiniz. 

the kooples

Tina by The Kooples, kadınlar tarafından ve kadınlar için gardıroplarına zarafet, rahatlık, isyan ya da sadece kendileri olma arzusunu destekleyen bir duruşla klasik bucket çantanın yeni bir soluğu olarak bu sezon gardıroplarınızda olmak için hazır. 

ETİKETLER: THE KOOPLES , TİNA KUNAKEY , İT BAG