28 Nisan 2021

Dinamik, Cool ve Günlük

intimissimi

Kadınların günlük yaşamına konforu dahil eden Intimissimi'nin yeni koleksiyonu In Action, güçlü, canlı ve dinamik formuyla sürekli hareket halinde olan kadınlar için pozitif enerji vermeyi amaçlıyor. 

İki farklı tarzı kapsayan koleksiyon daha sportif ve soft çizgilerle birbirinden ayrışıyor. Rahatlığın esas alındığı koleksiyonun en önemli özelliklerinden bir tanesi de ekolojik ve çevre dostu materyellerden üretilmiş olması.

intimissimi

Günlük yaşam tarzımız gittikçe daha rahat, esnek ve rahat kumaşların kullanıldığı bir görünüme doğru evrilirken hayatımızın merkezine oturan Sporty-à-porter stili Intimissimi'nin de odak noktarından biri. Her vücut tipine uygun çift taraflı materyaller, Supima® yumuşak pamuk kullanılan parçalar ve dış kısımda kullanılan yeniden dönüştürülmüş Q-nova® mikro elyaflar ile konforlu bir hissiyat sunuyor.

Estetik ve çevre dostu olan koleksiyonun dikkat çekici gruplarından biri ise sütyenler. Destekli, fermuarlı ve üçgen olmak üzere 3 farklı görünümle sunulan sütyenler organik pamuktan tasarlanan toparlayıcı taytlarla kusursuz bir ikili oluyor. Yosundan dönüştürülmüş biyolojik elyafların da kullanıldığı koleksiyon vücut şekline saygı duyuyor ve mükemmel toparlayıcılık sunuyor. 

 

 

ETİKETLER: İNTİMİSSİMİ , IN ACTİON