06 Mart 2021

Blackpink Üyesi Jisoo, Dior'un Yeni Moda ve Güzellik Elçisi Oldu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jisoo-blackpink-christian-dior-beauty-fashion

Fotoğraf: @sooyaaa

Blackpink'te moda ve güzellik dünyasına ait yeni bir gelişme var! Bu sefer odak noktamızdaki kişi grubun yüzü olan Jisoo. Blackpink'in her üyesi yüksek modanın ikonik isimleriyle iş birliği içinde. Jennie Chanel'in, Rosé Yves Saint Laurent'ın, Lisa da Celine ve MAC'in global marka elçileri arasında. Bu dört popüler kadından biri olan Jisoo ise Fransız devi Dior'un yakın markajındaydı ve beklenen resmi açıklama sonunda geldi.

Jisoo, Christian Dior'un global moda ve güzellik elçisi olarak açıklandı. Başarılı şarkıcı bu gelişmeyle birlikte Natalie Portman ve Cara Delevingne gibi isimlerden oluşan yıldızlar takımının arasına katıldı.

jisoo-blackpink-christian-dior-beauty-fashion

Fotoğraf: @sooyaaa

Dior'dan yapılan açıklamaya göre Jisoo, pazartesi günü online olarak yayınlanacak 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonu için markanın kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri'nin ana ilham kaynaklarından biri olmuş. Jisoo'ya göre bu koleksiyon tam anlamıyla onu anlatıyor. 'Koleksiyon, kıyafetleri giydiğinizde hissedilen gizli bir cüretkarlığa sahip. Ben de dışarıdan sakin görünüyorum, ancak bir sanatçı olarak sahneye çıktığımda daha güçlü bir auraya sahibim.'

jisoo-blackpink-christian-dior-beauty-fashion

Fotoğraf: @sooyaaa

Markanın modernliğini ve Chiuri'nin tutkulu yaratıcılığını eşsiz bir cesaretle yansıttığı söylenen Jisoo, aynı zamanda Dior Makeup'ın kreatif ve imaj direktörü Peter Phillips tarafından tasarlanan güçlendirici makyaj görünümlerini de kusursuz bir şekilde benimsiyor.

Christian Dior ve Jisoo iş birliği resmi olarak henüz başladı. Ancak yakın gelecekte yayınlanacak olan kampanya görselleri ve koleksiyonlar bizi şimdiden heyecanlandırıyor!

ETİKETLER: CHRİSTİAN DİOR , BLACKPİNK , JİSOO , MARKA ELÇİSİ , GÜZELLİK ELÇİSİ