EN VOGUE
EN VOGUE

26 Mayıs 2022

Zendaya ve Anne Hathaway'den Bulgari İçin Güç Birliği

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

zendaya

DAN JACKSON

Zendaya, Anne Hathaway ve Paolo Sorrentino. Daha muhteşem bir işbirliği hayal edemiyoruz bu isimleri bir arada gördüğümüzden beri.

Bulgari Roma için kamera karşısına geçen ikili, üzerlerindeki pırlanta ve mücevherlerle, görkemli bir plazzoda yürüyüp dans ediyor. Unexpected Wonders başlıklı iki buçuk dakikalık kısa film Roma'da geçiyor ve doğası gereği Hathaway'in Ocean's 8 ve The Hustle'daki rollerini hatırlatıyor bize. Bu kısa filmin arkasında ise The Great Beauty ile kalplerimizi kazanmayu başaran ödüllü İtalyan film yapımcısı Paolo Sorrentino'yu görüyoruz.

Hathaway filmde “Mucize arayışında…” diye mırıldanırken, Zendaya “…hiçbir son yok” diye ekliyor. Bir başka sahnede ise Hathaway, "Geçmişi hatırlamak..." derken, Zendaya ona dönüp "Geleceğe bakmak..." diyor ve dans etmeye başlıyorlar.

İtalyan film yapımcısı Sorrentino, en son 2022'de En İyi Uluslararası Film dalında Oscar adayı olan The Hand of God'ı yazıp yönetti. Sorrentino şu anda New York'un Aşağı Doğu Yakası'nda yaşayan ve FBI için mafya muhbir bir anne hakkında gerçek hikaye olan Mob Girl'ün uyarlaması üzerinde çalışıyor.

zendaya

DAN JACKSON

Bulgari, en son marka kampanyası için, İtalyan mücevherlerinin imza ikonlarını ve yeni yüksek mücevher koleksiyonunu sergilemek için Priyanka Chopra Jonas ve Blackpink şarkıcısı Lisa ile birlikte iki oyuncuyu seçti. Zendaya ve Lisa 2020'den beri markanın elçileri olurken, Chopra Jonas 2021'de marka elçisi olarak ilan edildi. Geçtiğimiz günlerde Cannes'a gelen ve markanın yüksek mücevherlerini kırmızı halıda giyen Hathaway'in ise ilk Bulgari kampanyası. Akademi Ödüllü Anne Hathaway'in de eklenmesiyle bu dört kadın, markanın çeşitlilik, eşitlik, kapsayıcılık ve temel değerlerini özetliyor.

Reklam filmini aşağıdan izleyebilir, bizim gibi Zendaya, Anne Hathaway ve Paolo Sorrentino'nun bir araya geleceği bir sinema filmi olsa hayallerine dalabilirsiniz.

 

ETİKETLER: ANNE HATHAWAY , ZENDAYA , BULGARİ