15 Şubat 2021

Sussex Dük ve Düşesi’nin Yeni Bebek Heyecanı

YAZI: ALİCE NEWBOLD

DERLEYEN: DİLRUBA KARAKÖSE

Sussex Dük ve Düşesi, başka bir bebek beklediklerinin müjdesini verdi. Çiftin sözcüsü "Archie'nin [Harrison Mountbatten-Windsor] ağabey olacağını teyit edebiliriz." diyerek haberi doğrulamış oldu. Duyuru için Vogue'a katkıda bulunan fotoğrafçı Misan Harriman, bir ağacın altında yatan çifti fotoğraflarken, Meghan Markle oğlu Archie'ye hamileyken hazırlanan Wes Gordon imzalı Carolina Herrera bir elbise tercih etti. Harriman, Londra'dan Santa Barbara'ya iPad'inin lensinden arkadaşlarını gözlemlerken, "Arkalarındaki hayat ağacı ve doğurganlığı, yaşamı ve ilerlemeyi temsil eden bahçeleri ile ikilinin başka bir yönlendirmeye ihtiyaçları yoktu, çünkü onlar her zaman mutlak ruh arkadaşları olarak birlikte yaşam boyunca vals yapıyor." sözleriyle düşüncelerini ifade ediyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Misan Harriman (@misanharriman)'in paylaştığı bir gönderi

Meghan'la uzun zaman önce bir yardım etkinliğinde tanışan ve bağlantı kuran Harriman, Meghan ve Harry'nin sohbet ederken son derece rahat olduklarını belirtiyor. "Kendi aralarında bağları olan insanları gördüğünüzde, bu bir kitabın sayfalarını okumak gibidir." diyerek "onların gerçeğini" yakalamanın kolaylığını açıklıyor.

Başından beri çiftin aşk hikayesinin bir parçası olan Harriman, bu görevin Meghan Markle’ın düşük yapmasının ardından özellikle dokunaklı hissettirdiğini de ekliyor. Harriman, "Böylesine akıl almaz bir kayıp ve kalp acısından sonra, bu mutlak neşeyi paylaşmaya yardım etmemizin istenmesi gerçek dostluğun bir göstergesidir." diyor. “Meghan bana, onu ortak bir arkadaşla tanıştırmasaydım Harry ile tanışamayacağını hatırlattı. Oynadığım bu küçük rol için minnettarım.”

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY