EN VOGUE
EN VOGUE

10 Mayıs 2022

Priyanka Chopra ve Nick Jonas’ın Duygusal Paylaşımı

YAZI: ALICE CARY

DERLEYEN: DİLRUBA KARAKÖSE

22-05/09/screenshot-mediavoguecouk-20220509-15_43_20.png

Fotoğraf: @priyankachopra

Ocak ayında Priyanka Chopra ve Nick Jonas, ilk çocuklarını Malti Marie aracılığıyla kucakladıklarını açıklamışlardı. Hafta sonu ise çift, Anneler Günü’nü kutlamak için kızlarının 100 günden fazla yoğun bakım ünitesinde kaldığını açıkladıkları dokunaklı bir Instagram gönderisi paylaştı.

Son aylarda gözlerden uzak kalan ikili, kızlarının Los Angeles Cedars-Sinai'deki yeni doğan yoğun bakım ünitesinde aylarca yattığını, ancak zorlu geçen birkaç ayın sonunda nihayet onu eve getirebildiklerini açıkladı. Priyanka ve Nick Jonas, tatlı bir aile fotoğrafının yanı sıra kendi Instagram akışlarında yeni doğan bebekleri hakkında aynı dokunaklı mesajı paylaştılar. "Bu Anneler Günü'nde, son birkaç aydır yaşadığımız ve pek çok insanın da deneyimlediğini bildiğimiz zorlukları düşünmeden edemiyoruz." diye yazdılar. Ayrıca, Los Angeles'taki Rady Children's La Jolla ve Cedar Sinai'deki doktorlara ve hemşirelere teşekkür ettiler ve küçük bebeklerinin sonunda eve dönmesinden duydukları sevinci dile getirdiler.

Nick, şu şekilde özel bir de not ekliyor; “Orada bulunan tüm inanılmaz annelerin ve bakıcıların Anneler Günü kutlu olsun. Ancak ilk Anneler Günü'nde inanılmaz eşim Priyanka Chopra’nın bu özel gününü kutlamak için bir dakika ayırmak istiyorum.” Nick Jonas, paylaşımının kapanışını ise “Bu yolculukta sizinle birlikte olduğum için çok minnettarım. Sen zaten inanılmaz bir annesin. Anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum.” sözleriyle yapıyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Priyanka (@priyankachopra)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: NİCK JONAS , PRİYANKA CHOPRA