EN VOGUE
EN VOGUE

26 Kasım 2021

Naomi Osaka’dan Sürpriz İşbirliği

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

naomi osaka

Dört Grand Slam şampiyonluğuna sahip tenis oyuncusu Naomi Osaka, bu kez bambaşka bir oyunla karşımızda. Gerek saha içi performansı gerek de tenis dünyasını şaşırtacak kararlarıyla dikkat çeken sporcu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’ndaki beklenmedik vedasının ardından, bir süre tenise ara verdiğini açıklamıştı. 

Tüm gözler üzerine çevrilmişken Osaka yeni cilt bakım markası KINLÒ’yi duyurarak, kariyerinde yeni bir kapı aralamıştı. 

Başarılı sporcu cephesinden bir haber daha geldi. Naomi Osaka, Victoria’s Secret’ın yeni yüzü olarak, markanın tüm farklı izlere sahip kadınların hikayelerini öne çıkaran yeni girişimi olan VS Collective'in bir parçası olacak.

Osaka, WWD’ye yaptığı "VS'nin Kolektif vizyonunu öğrendikten ve anladıktan sonra, bu harika kadınlara katılmak için büyük istek duydum. Çocukken Victoria's Secret mağazalarına gittiğimi ve duvardaki kadınlardan hiçbirinin neden benim gibi görünmediğini merak ettiğimi hatırlıyorum. Şimdi, bir kolektif olarak, tüm farklı geçmişlerden, kültürlerden ve boyutlardan gelecek nesillere ilham verebiliriz.” açıklamasıyla yeni işbirliğinin heyecanını paylaştı.

Osaka’nın da dahil olduğu bu projede, Paloma Elsesser, Valentina Sampaio ve Hailey Bieber gibi modellerinin yanı sıra sporcular Megan Rapinoe, Eileen Gu gibi isimler de yer alıyor. Victoria's Secret'ın baş tasarım sorumlusu Janie Schaffer, Osaka'nın projeye dahil olmasından duyduğu mutluluğu, "O kadar pozitif enerji yayıyor ki cesareti, kararlılığı ve dürüstlüğüyle dünyanın dört bir yanındaki kadınlara ilham vermeye devam ediyor. Olumlu değişimi yönlendirmeye yardımcı olmak için Naomi ile ortaklık yapmaktan onur duyuyoruz.” cümleleriyle duyurdu.

ETİKETLER: NAOMİ OSAKA , #VİCTORİASSECRET