16 Şubat 2021

Meghan Markle ve Prens Harry'den Bir Yeni Haber Daha Var!

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

14 Şubat’ta ikinci bebeklerini beklediklerini duyuran Meghan Markle ve Prens Harry’den bir yeni haber daha var! Oprah Winfrey, Meghan Markle ve Prens Harry ile röportaj yapmaya hazırlanıyor.

Meghan Markle
Getty Images

CBS’de ekranlara gelecek olan röportajın duyurusunu kanal, “Sussex Dükü ve Düşesi ile "samimi bir konuşma" yapacağı” şeklinde duyurdu.

Meghan Markle ve Prens Harry çifti bu yılın başlarında İngiliz Kraliyet ailesinin 'kıdemli' üyeleri olarak krallıkla ilgili tüm haklarından feragat ettiklerini ve finansal olarak bağımsız olmak istediklerini duyurmuşlardı. Bu röportaj, çiftin kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak istifalarından sonra verecekleri ilk röportaj olmasıyla da dikkat çekiyor.

Kanaldan yapılan açıklamaya göre bu geniş kapsamlı röportajda, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak başlayan evlilik, annelik, hayırsever çalışmaları ve yoğun halk baskısı altında yaşamı idare etmeye kadar çeşitli konularda konuşulacak. Konuşmanın ilerleyen kısmında Birleşik Devletler'e taşınmaları ve genişleyen aileleri için gelecekteki umutları ve hayallerin de konuşulması bekleniyor. 90 dakika olması planlanan görüşmede önce Winfrey ve Markel sohbet edecek, ardından Prens Harry programa dahil olacak.

Meghan Markle
Oprah Winfrey çiftin 2018 yılında Windsor Kalesi'nde gerçekleşen düğünlerinde/ Getty Images

Hiç şüphesiz ki Meghan Markle ve Prens Harry çiftinin verecekleri ilk röportaj merakla bekleniyordu. Hikâyelerini anlatmak için dünyanın dört bir yanından sayısız talep aldıklarını tahmin etmek de zor değil. Ancak bu röportajı Oprah Winfrey’e vermeleri de şaşırtıcı değil. Wifrey çifte yakınlığıyla biliniyor. Hatırlayacağınız üzere Amerikan televizyon dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Winfrey, çiftin 2018 yılında Windsor Kalesi'nde gerçekleşen düğünlerine de katılmıştı. Ayrıca Winfrey, çiftin Kalifornia’daki komuşuları. Winfrey’in Apple TV’de yayımlanacak bir akıl sağlığı belgeseli serisi için Prens Harry ile birlikte çalışacaklarını da hatırlatalım. Kısacası çift röportaj vermek için Winfrey’i seçmesi pek de sürpriz sayılmaz.

Geçen Eylül ayında Netflix ile belgesel, TV şovları ve programlar için anlaşma imzalayan Meghan Markle ve Prens Harry, son olarak Spotify ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmuştu. Son olarak ikinci bebeklerini beklediklerini paylaşan çifti bu yılda çok konuşacağız gibi görünüyor.

Oprah With Meghan and Harry: A CBS Primetime Special isimli program, 7 Mart Pazar günü saat 20:00'de CBS'de yayınlanacak.

 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , OPRAH WİNFREY