EN VOGUE
EN VOGUE

17 Eylül 2021

Meghan Markle ve Prens Harry TIME Kapağında

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

meghan markle

F:Alexi Lubomirski

Yılın ilk günlerinden itibaren 2021’in Meghan Markle ve Prens Harry için yoğun geçeceğinin sinyallerini almıştık.

Kraliyet görevlerinden vazgeçtikten sonra atacakları her adım merak edilen çift, Oprah Winfrey ile çok konuşulan bir röportaj yapmış, Markle özgeçmişine yazarlık görevini eklemiş ve çift, ikinci çocuklarını kucaklarına almıştı. Spotify ile imzalanan bir podcast anlaşması ve prens Harry’nin Winfrey ile yaptığı bir Apple TV+ dizisi de çiftin hareketli gündeminin öne çıkan haberlerinden bazılarıydı.

meghan markle

TIME

Meghan Markle ve Prens Harry, 2021’in sonlarına geldiğimiz bu günlerde kişisel tarihlerine önemli bir an daha eklediler. Çift, Time dergisinin en etkili 100 kişi listesinde 'ikonlar' olarak adlandırılıyor. Geçen yıl kraliyet görevlerini bırakan ve İngiltere'den California'ya taşınan çiftin arka planda ağaçların görüldüğü ilk fotoğrafı, özel 2021 Time100 baskısı için çekilen dünya çapındaki yedi kapaktan sadece biri. Diğerlerinde Simone Biles, Kate Winslet, Billie Eilish, yazar Cathy Park Hong, NVIDIA CEO'su Jensen Huang ve Dünya Ticaret Örgütü genel müdürü Okonjo-Iweala yer alıyor.

Archewell Vakfı ile ortak olan kar amacı gütmeyen Dünya Mutfağı'nı finanse eden şef Jose Andres, Harry ve Meghan'ı "tanımadıkları insanlara karşı merhametli" olarak nitelendirerek, “sadece fikir değil, mücadeleye doğru koşuyorlar” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY