EN VOGUE
EN VOGUE

04 Ağustos 2022

Chrissy Teigen Hamile Olduğunu Açıkladı

YAZI: LAUREN VALENTİ

DERLEYEN: DİLRUBA KARAKÖSE

22-08/04/chrissyteigen_291401776_322183696665448_7969279217624268725_n.jpg

Fotoğraf: @chrissyteigen

Tebrikler Chrissy Teigen! Model ve yazar bugün Instagram'da kocası John Legend'la birlikte yeni çocuklarını beklediklerini duyurdu.

36 yaşındaki Teigen, siyah bir bluz ve yüksek belli Gucci iç çamaşırıyla aynada çektiği selfie’siyle ve şu sözlerle müjdeyi verdi; "Son birkaç yıl en hafif tabiriyle duyguların bulanıklığı oldu, ancak neşe evimizi ve kalplerimizi yeniden doldurdu.”

Neşeli duyuru, Teigen'in kendisinin ve Legend'in Eylül 2020'de hamilelik komplikasyonlarının ardından üçüncü çocukları Jack'i trajik bir şekilde kaybettiklerini açıklamasından neredeyse iki yıl sonra geldi. Kayıp deneyimlerini cesurca anlatan Teigen, düşükle ilgili önemli bir sohbet gerçekleştirdi. O zamandan beri, tekrar gebe kaldığı tüp bebek tedavileri konusunda şeffaf olmaya devam etti, dürüstlüğü, doğurganlık mücadeleleri hakkındaki dedikoduları atmaya ve hamilelik yolculuklarında başkalarını güçlendirmeye yardımcı oldu.

Teigen, duyurusunun başlığında “Kendime, 'Tamam, bugün sağlıklıysa duyururum' dedim.” diye devam etti. "Ama sonra kalp atışını duyunca rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum. Bir randevudan sinirden daha büyük bir heyecanla çıkacağımı sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel ve umutlu ve harika hissediyorum."

Teigen ve Legend, 2016'da ilk çocukları Luna Simone'u ve 2018'de ikinci çocukları Miles Theodore'u karşıladı. Legend-Teigen ailesi için büyük bir gün ve sonunda heyecan verici haberlerini paylaşabildiklerini görmek heyecan verici. Teigen'ın yazdığı gibi, "Tamam, bunu bu kadar uzun süre içinde tutmak çok zor oldu!"

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

chrissy teigen (@chrissyteigen)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: CHRİSSY TEİGEN