EN VOGUE
EN VOGUE

08 Nisan 2017

VogueAstro: Ayın Burcu Koç ve Ünlüleri

YAZI: ZEYNEP TURAN

miranda kerr

Son derece hareketli ve dinamiktir. İstekleri de fevkalade güçlüdür. Hatta yaşamını istekleri yönlendirir denilebilir. Ön planda olmayı severler. Her zaman dikkat çekmek ve beğenilmek isterler. Pozitif bilimler, ilgisini çeker. Çünkü netlikten hoşlanır. Davranışları ani, tepkileri ise serttir. Ayrıca bağımsızlığına çok düşkündür. Sık sık hiç düşünmeden eyleme geçer. Her şeyin açık olmasından hoşlanır. İçtenlik ve dürüstlük en önemli özelliklerindendir. Eğer bir konuda farklı düşünüyorsa, bunu saklamanın sahtekârlık olduğuna inanır. Her türlü yıldırmaya, pürüze ve kuşkuya rağmen, istek ve iradenin üstün gelebilme yeteneğini temsil eder. Dürüstlük, bağımsızlık ve cesaret, Koç'un kaynaklarıdır. Boş teorilere kafa yormayan, gereksiz duygusal inceliklerle vakit harcamayan, dışa dönük bir idealisttir. Pozitif ve dışa dönük yapısı ile eğlencelidir. Hayal gücü geniş olduğu için kimsenin düşünmediklerini düşünebilir.

Ateş grubunun haylaz çocuğu

Yönetici gezegeni: Mars

Grubu: Ateş

Niteliği: Öncü

Mevsimin: İlkbahar         

Taşı: Pırlanta

Onu yansıtan renkler: Narçiçeği, Ateş kırmızısı ve kırmızının her tonu.

Tarzı: Dikkat çeken ve iddialı tasarımlar onun için çok uygundur.

Onunla uyumlu burçlar: Aslan ve Yay

Karşıt burcu: Terazi

Dikkat çeken Koç burcu ünlüleri

Victoria Beckham

Gök kubbe, Beckham’ı es geçmiyor! Ağustos ayında ateş burcunda gerçekleşen tutulmalar, Victoria Beckham’ı yakından ilgilendiriyor. Yılın son aylarında, sağlığıyla ilgili problemlerinden etkilenebilir. Ateş gibi görüntüsüyle, bir dönem ekranlarda boy gösteremese de 2017 genelinde, gökyüzü Beckham’ın kendi markasıyla çok ciddi kazanımlar elde edeceğini işaret ediyor.

Miranda Kerr 

Zaman Miranda’ın zamanı! Gökyüzü, Miranda Kerr’in önümüzdeki günlerde, İlişkileri ve projeleriyle çok konuşulacağını söylüyor. 2017 yılında en çok para kazanacak ve işleriyle gündemden düşmeyecek isimlerden biri olacak. Aynı zamanda Kerr’in natal haritası, yaptığı yatırımlarla markasını büyüteceğini,  iddialı bir kitap yazacağını da vurguluyor.

 

ETİKETLER: KOÇ BURCU , ASTROLOJİ , BURÇ YORUMLARI , ZEYNEP TURAN