VOGUE TV
VOGUE TV

18 Kasım 2015 17:00

Röportaj: Angelina Jolie ve Brad Pitt ile Hayatın Kıyısında

Brad Pitt’e göre yer aldığı en zorlu işlerden biri. Angelina Jolie’nin ise özgürce yazdığı bir hikaye By The Sea (Hayatın Kıyısında). Tutkunun ihtirasa ve yılların öfkeye dönüştiğü Hayatın Kıyısı filmini, kahramanları Angelina Jolie ve Brad Pitt’ten dinleyin.

Yazarken filme çekeceklerini hiç düşünmeyen, bu yüzden hikayeyi belli bir çeşit özgürlük hissederek yazan Angelina Jolie, etkileyici bir olgunlukla, “Herkes hayatın sadece trajediden, sadece mizahtan veya sadece neşeden ibaret olmadığını bilir. İlişkilerde bu aşırı duyguların hepsini birden yaşarsınız. Delice aşık olduğunuz insanı aynı zamanda öldürmek de isteyebilirsiniz.“ diyor.

Brad Pitt ise duygularını şu sözlerle ifade ediyor: “Çekerken deneysel yaklaştık, istediğimizi yapabildik. Garip bir şekilde, şu ana kadar içinde bulunduğum setler arasında en rahat hissettiğimdi. Film, birini gerçekten severken önümüze çıkan engelleri anlamaya çalışmakla ilgili. Geçmişler, güvensizlikler, bir şeyi çok istediğiniz için onu kaybetmeye aşırı odaklanmış olmanız. Çok zorlayıcıydı, yaptığım en zorlu işlerden biriydi.“

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , BRAD PİTT , BY THE SEA