24 Haziran 2015

Resort 2016'nın Öne Çıkan 7 Trendi

EDİTÖR: ZEYNEP SEREN İLKAN

Dinamik fırfırlar

 

Louis Vuitton, Ellery, Givenchy, Rosie Assoulin, Proenza Schouler

 

Bu sezon çok hareketli geçecek! Volanların durulmaya niyeti yok, fırfırlar ise her zamankinden gösterişli. Peki siz niye duruyorsunuz?

 

Takımın rengi: Pembe

 

Ports 1961, Edun, Roksanda, Gucci, Creators of Comfort

 

Bu sezon maskülen formlar pembe ile flörtte. Gucci bu ilişkiyi yürekten destekliyor.Roksanda ise istekli ama biraz temkinli. Edun'a sorarsanız iş çoktan ciddiye bindi. 

 

Gökkuşağı çıktı

 

J.W.Anderson, Thom Browne, Red Valentino, Sonia Rykiel, Tomas Maier

 

Ne yağmur yağdı ne güneş açtı ama geçen sezon Valentino'nun aksesuarlarından taşan gökkuşağı, bu sezon tüm markaları kuşattı. Thom Browne grafik eklemeler yaptı, Sonia Rykiel ise biraz ışıltı kattı.

 

Çiçekli işlemeler

 

Erdem, Suno, Zac Posen, Jonathan Saunders, Preen by Thornton Bregazzi

 

Romantik, soyut ve saykodelik çiçeklerin yerini çiçekli işlemeler alıyor. Zac Posen,Jonathan Saunders, Suno, Erdem ve Preen by Thornton Bregazzi bu sezon işçilikte bonkör davranıyor.

 

Düşük omuzlar

 

Peter Pilotto, Marc Jacobs, Givenchy, Christopher Kane, Camilla and Marc

 

Eller yukarı, omuzlar aşağı! Sezonun yeni dekoltesi geniş omuzlar ve uzun boyunlar. Görünümünüze sofistike bir hava katan bu dekolteyi Givenchy gibi toplu saçlarla tercih edin.

 

Derinin veliahtı: Bomber ceketler

 

Stella McCartney, Jonathan Saunders, Gucci, Sonia Rykiel, Chloé

 

Bomber ceketler derinin tahtını sallıyor mu, hakimiyetini sarsıyor mu? Stella McCartney ve Chloé'ye göre cevap; kesinlikle evet!

 

İster dantelli elbisenizin üzerine giyin ister sneaker'larınızla kombinleyin, bomber ceketli yeni stilinizle bir adım öne geçeceksiniz.

 

 

Romantik pililer

  

 

Oscar de la Renta, Christopher Kane, Valentino, Gucci, Dior

 

Pililer okul eteklerini terk edip kendini romantizme kaptırıyor. Christopher Kane'in uzun elbiseleri, Oscar de la Renta'nın diz altı etekleri pililerle zenginleşiyor.

ETİKETLER: RESORT 2016 , TREND , 2016İLKBAHARYAZ