05 Ağustos 2015

Düşeş: Vanilya Aromalı

FOTOĞRAF: EMRE DOGRU

MODA EDİTÖRÜ: NAZ BİLEYDİ

Kreatif direktör Clare Waight Keller'ın yarattığı tatlı Chloe kadınından ilham aldık. Doğal renklere boyanmış süet ve etnik dokulardan tasarımlarla, inceden bohem yazlık kombinasyonlar yaptık.

15-07/10/vogue_duses_1856.jpg 

Tarçınlı Süt

Mayolar bikininin tahtını sarsmaya devam ediyor. Beyaz tek omuz mayoyu tarçın rengi süet ceketle tamamladık. Bu kombinasyon, keten bir şort ve hasır çantayla şehirden pikniğe her yere gider.

 

15-07/10/vogue_duses_0550.jpg 

Havalı Havadar

Delikişi örmelerin nostaljik olduğu kadar alımlı bir havası var. Doğal taşlardan tasarlanmış uzun zincirli kolyenin bohem etkiyi artırdığı bu görünüm, beyaz iş bir bikiniyle suya hazır.

 

15-07/10/vogue_duses_1012.jpg

Hardal Tanesi

Hardal rengi, bej gibi doğal tonlara muhteşem uyum sağlamakla kalmıyor, enerji de veriyor. Keten ve ipeğin flört ettiği bu kombinasyonun ekürisi Chloe defilesinin en dominant aksesuarı, gladyatör sandalet.

 

15-07/10/vogue_duses_0909.jpg

Aşk Çocuğu

Mavinin leylakla aşkından doğan bu süet ceket, kısa kesimi ve vücuda oturan formuyla çok modern. Aynı tonda kısa bir triko ve kuğu beyazı bikini altıyla sizi Bond kadınına dönüştürmeye aday.

 

15-07/10/vogue_duses_0077.jpg

Safariden Dön

Püsküllü bir örme şal, safariye hazır bir görünümü nasıl da bohem sulara çekiyor. Metal dore tasma, bu romantik görünümü modernize eden parlak detay.

 

15-07/10/vogue_duses_0603.jpg

Zarif Naif

Duman rengi bol kesim ceket, yumuşacık dokusundaki katlama oyunlarıyla sessizliği bozuyor. Metal kafes detaylı bikini, plajda dekoratif tasarımlar sevenler için; abartmadan şık.

 

 Tulum ve Ekibi

Örme deri bir kemer, çikolata rengi deri sandalet, kahve-siyah kemik çerçeveli gözlük, safari görünümü pekiştiren aksesuarlar. Mayonuzun üzerine geçirip çıkacağınız bir tulumu layıkıyla tamamlarlar.

 

Bu Yaz Beyaz

Bronzlaşınca en çok o yakışır. Güneşi iter, serin tutar. Renklerin en narini, en asili, giyenin de bakanın da içini açar. Beyazı sevmek için çok neden var.

ETİKETLER: DÜŞEŞ , ARŞİV , TREND , MODA