18 Ocak 2021

Sofistike ve Dingin: Moncler 1952 Koleksiyonu

Moncler

Moncler Genius serisinin 2 numaralı tasarımcılarından Veronica Leoni, Moncler’in 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için markanın dış giyim kodlarını koruyarak, zarif olduğu kadar iddialı bir hikayeye imza atıyor.

Uyumlu formlar gerçekçi bir bakış açısıyla yansıtılırken, volümlü tasarımlar toprak tonlarından tebeşir beyazına, deniz köpüğünden çikolata kahvesine farklı bir renk paletiyle karşımıza çıkıyor. Pamuk ipler, balık ağı gibi materyaller de parçalara dahil edilerek kadınların günlük hayatına eşlik edecek tasarımlara dönüşüyor.

Moncler

Moncler

Kapitone ise ufak bir yaz dokunuşuyla poplin gömlekler ve A kesim eteklerle bir arada kullanılırken, pilili bermuda şortlar ve kloş pantolonlar markanın dış giyim ruhuna terzilik dokunuşu katıyor. Moncler'ın geniş kesim tasarımlara zıt olarak hazırlanan örme parçalar vücudu heykelsi bir biçimde sararken, kaşmir hırkalar ve kısa kollu süveterler zahmetsiz bir şıklık yaratıyor. Akseusarlarda ise napa derisinden çantalar göze çarparken, ham kesim deri sandaletler safkan bir siluet yaratıyor.

Moncler

Daha sürdürülebilir bir gelecek için Moncler'ın 2021 İlkbahar/Yaz Kolekisiyonu'nunda doğaya daha az yan etkisi olan yırtılmaz japon naylonu ve doğal boyalar kullanıldı.

ETİKETLER: MONCLER , MONCLER X 1952