06 Mart 2020

Mango'nun Mikro Komünitesi

YAZI: ZEYNEP GÜR

mango,committed

Mango, paylaşılan anların samimiyetini yansıtan bir kampanya ile 2020 İlkbahar/Yaz sahasına geri dönüyor. Sürdürülebilir modanın daimi savunucusu Mango'nun Shared Moments adlı kampanyası, ünlü fotoğrafçı Glen Luchford'un objektifinden yansıyor. 

Anna Ewers, Rebecca Leigh Longendyke, Vittoria Ceretti, Kit Butler ve Hamid Onifade gibi modellerin yüzü olduğu Shared Moments kampanyası, 70'li yıllara referans veren siluetlerin, floral desenlerin ve fırfırlı detayların hakimiyetinde. Öte yandan hayalperest yaz kapıdayken, Mango'nun stil sahibi rotası Valladolid ve Mérida'ya oluşturuluyor. 

mango,committed

Shared Moments kampanyasının yörüngesinde, her zamanki gibi yine ailevi bağlar ve birliktelik hissi... Mango'nun geçtiğimiz yıl gerçekleşen "Your choices makes us" girişimine referans veren kolektif duygular, Shared Moments kampanyasında kaldığı yerden devam ediyor.

Farkındalık seviyesi yüksek Mango kadını, pamuk veya geri dönüştürülmüş elyaf gibi %100 sürdürülebilir kumaşlardan yapılan formların dayanılmaz hafifliğini hissediyor üstünde. Koleksiyonun kilit karakteri yelekli takım elbiselerin ciddi tavrı mı, yoksa kızgın kumlara göz kırpan elbiselerin maceraperest personası mı? Bantlı sandaletler ve el emeği göz nuru hasır çantalar da cabası. Mango kadının yaz gündemi, çiçek açan siluetlerle, rahatlık taslayan ve hayalperest yazı müjdeleyen desenlerle dolup taşıyor! 

Mango 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu:

ETİKETLER: MANGO , MANGO COMMİTTED , 2020 İLKBAHAR/YAZ