20 Aralık 2021

Yasemin Kay Allen’dan Bir Yılbaşı Hikayesi

YAZI: MELİS AKCAN

yasemin kay allen

İlham veren şehirli bir kadının ışığıyla, NetWork’ün rafine parçalardan oluşan yılbaşı kapsül koleksiyonunu birleştiren hikayede, Yasemin Kay Allen başrolde!

Başarılı projeleri kadar güzelliğiyle de dillere destan olan Yasemin Kay Allen, masalsı bir hikaye kurgusuyla kamera karşısına geçiyor.

NetWork’ün, Elif Cığızoğlu imzasıyla tasarlanmış yılbaşı kapsül koleksiyonundan 5 parça giyen Yasemin, her bir kombinasyonla farklı bir persona yaratıyor. Kimi zaman tatlı ve sıcak, kimi zaman samimi, kimi zaman çekici ama her daim son derece şık ve rafine görünmeyi başarırken, karakterler arası geçişlerle izleyenleri de kendine hayran bırakıyor.

Fora Norman’ın gözünden izlediğimiz, Yasemin Kay Allen’ın bambaşka karakterlere bürünmesini sağlayan videoda, dinamizmi en yüksekte tutan 5 farklı müzik kullanılıyor. Sakin, silver bir body ve kadife, mükemmel fit edilmiş bir pantolonla başlayan hikayede, payetler, tek omuz elbiseler yeni yılın pırıltısına selam gönderiyor. Yasemin, iki full kırmızı görünümle başımızı döndürüyor ve finali payetli büstiyerle tamamlanmış beyaz bir takımla yapıyor! Berat Çapın’ın fotoğraflarında da aynı ruhu yakalarken, hem yılbaşı gecesi hem de 2022 yılı için heyecan duymaktan kendimizi alamıyoruz.

Sınırlı sayıda tasarlanan koleksiyon, yılbaşı gecesi farklı personalar yaratmak isteyenleri ,seçili NetWork mağazaları ve Network.com.tr’de bekliyor.

 

 

Video: Fora Norman
Fotoğraf: Berat Soner Çapın
Moda Editörü: Tuğçe Bahçıvangil
Proje Yönetmeni: Melis Akcan
Saç: Ferit Belli
Makyaj: Hakan Kültür
Moda Asistanı: Öykü Tanrıversin
Fotoğraf Asistanı: Samet Tonbul
Video Asistanı: Osman Latif
Fotoğraf Asistanı: Samet Tonbul
Proje Asistanı: Bihter Neymen 

Ecole St. Pierre Hotel ve Il Cortile'ye teşekkür ederiz.

ETİKETLER: YASEMİN KAY ALLEN , NETWORK , #YİLBASİ