24 Nisan 2019

Viktor&Rolf'un Düşler Ülkesinin Başrolü Dua Lipa'da

YAZI: ZEYNEP GÜR

dua lipa

Fotoğraf: @dualipa

Viktor&Rolf 2019 İlkbahar/Yaz Couture podyumlarından selam duran flörtöz katmanlar, renkli dışavurumlar ve tülden meseleler Dua Lipa'nın üzerinde masalsı bir test sürüşünde! 2019 İlkbahar/Yaz Couture koleksiyonuyla sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Viktor&Rolf'un en güncel takipçisi, Dua Lipa'dan başkası değil. 

Viktor&Rolf'un karakteristik, masalsı ve cüretkar elbiselerini ilk defa iHeartMusic Ödülleri'nde YouTube yıldızı Poppy'nin üzerinde de görmüştük; fakat jübilesini Dua Lipa'yla yaptı kuşkusuz. Genç sanatçının dinamik ve eklektik stilinin huyuna giden "Leave Me Alone" sloganlı hayalperest elbisesi gizliden gizliye bir mesaj kaygısı taşıyor. Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına, "Bana ulaşmanız için en doğru yol mesaj atmak!" yorumunda bulunan yeni nesil sanatçı, sanırız bir müddet kendini hayalet moduna alacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

"İnan bana, ben yalancıyım", "Utandığım yok, sadece senden hoşlanmadım" ya da "Beni yalnız bırakın!" gibi renkli ifadelerin, katsayısı yüksek elbiselerin üzerinden göz kırptığı koleksiyonda senin iç sesin hangisi dersin?

Viktor&Rolf 2019 İlkbahar/Yaz Couture:

ETİKETLER: DUA LİPA