07 Şubat 2019

Tüylü Casus Şapkalar: Miley Cyrus vs Dua Lipa

YAZI: ZEYNEP GÜR

dua lipa, miley cyrus

1. Fotoğraf: @dualipa, 2. Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bir yanda neon takım atağıyla Dua Lipa, öte yanda sosyal mesaj içerikli stil hamlesiyle Miley Cyrus... Peki stil piştisi oldukları nokta? Daha yakından bak! Başta dikkatini çekmemiş olabilir ama ikisinin de stilinde tekrara düşen hileli bir detay var; o da pofuduk casus şapkaları! "Casus" sıfatının hakkını fazlasıyla veren gözleri yükseklerde XXL şapkalar, sadece kamuflaj görevi görmekle kalmayıp stilinize yumuşacık bir dokunuşta bulunuyor. 

O halde Dua Lipa'nın siyah tüylü şapkası, Miley Cyrus'ın karamel şapkasına karşı! Şapkaların düellosunda, Dua Lipa tercihini neon takımdan yana kullanarak cesur ve avangart bir stil açılımında bulunuyor. Genç sanatçının pofuduk şapkasını açık eden kaba ayakkabıları, ekose blazer'ı ve yazdan kalma bir güne gönderme yapan çantası topu Miley Cyrus'ın sahasına gönderiyor.

Ve şimdi söz sırası Miley Cyrus'ta! Bakalım Dua Lipa'nın stratejik stil atağına Miley Cyrus nasıl karşılık verecek? Daha klasik, temkinli ve sadelikten yana bir stil hamlesiyle karşımıza çıkan Miley Cyrus, "Protect kids, not gun" tişörtüyle sosyal mesaj içerikli bir stilin altına imzasını atıyor. 

 
 
 
View this post on Instagram

grandad but make it fashun

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Sosyal mesaj içerikli stiliyle Miley Cyrus mı? Yoksa gücünü neondan alan stiliyle Dua Lipa mı? Karar senin! 

ETİKETLER: DUA LİPA , MİLEY CYRUS , ŞAPKA , ÜNLÜ STİLİ