14 Mart 2019

Stil Mix: Hailey Baldwin ve Justin Bieber

YAZI: ZEYNEP GÜR

hailey baldwin

Fotoğraf: SplashNews.com

Çifte stil dendiğinde, Bieber ve Baldwin duo'sundan başkasını düşünemez olduk. Koordine stilleriyle her daim zirveye oynayan yeni evli çift rüzgarı arkalarına alıp New York sokaklarını deneysel podyumları haline getirdi desek yeri. 

Ta ki şu ana kadar. Yoksa Justin ve Hailey'nin adapte stil serisinde sona mı yaklaşıyoruz? En güncel stil hamlelerinde tamamen zıt kutuplardan seslenen yeni nesil çiftte son durum: Justin Bieber sokak modasının yenilikçi ruhuna kapılırken, Hailey Baldwin yüksek moda sahnesinin doruk noktasından sesleniyor.

hailey baldwin

Fotoğraf: SplashNews.com

Justin Bieber'ın rahatına düşkün stiliyle sürekli takip mesafesini koruyan Hailey Baldwin, bu sefer konforlu parçaların talepkar habitatından sıyrılıp, gözünü maskülen ve kalıplı siluetlere çeviriyor. Tepeden tırnağa siyahlara bürünerek ciddi tavrını koruyan ünlü süpermodelin sert havasına Justin Bieber neon sweatshirt'üyle renkli bir müdahelede bulunuyor. Uzun lafın kısası, zıt kutuplar da ortak paydada buluşabiliyor! O halde, Baldwin'in sert mizaçlı stiliyle Justin'in neon çağrışımlı stili bir araya gelseydi nasıl bir beraberlikleri olurdu dersiniz? İşte cevabı.

Stil Mix: Justin Bieber ve Hailey Baldwin

 

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , JUSTİN BİEBER