07 Mayıs 2019

MET Gala 2019'un Pastel Prensesi Lucy Boynton

YAZI: ZEYNEP GÜR

lucy boynton

Dün gece gerçekleşen MET Gala'nın en masalsı karakteri, Bohemian Rhapsody filminin yükselen yıldızı ve sonsuz stil ilhamı Lucy Boynton'dı. Davetkar tüllerle kaplı, soluk pembe Prada elbisesiyle rüya gibi bir görünüme imza atan 25 yaşındaki yetenekli sanatçı, tepeden tırnağa pastelin en optimist tonlarına bürünerek sempatik karakterini stiline de yansıtmayı başardı. 

MET Gala'nın yüksek albenili saç sahnesine geçtiğimiz yıl soluk pembeyi dahil eden Hailey Baldwin'den sonra, şimdi sıra altın sarısından soluk maviye terfi eden Lucy Boynton'da. Toz mavisi saçlarıyla flört halindeki floral tacı ve minimal Harry Winston mücevherleriyle Lucy Boynton, MET Gala'nın "pastel prensesi" ünvanını fazlasıyla hakediyor doğrusu.

lucy boynton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

MET Gala 2019'un iyimser pastel hareketinden etkilenen başka bir isim daha gözümüze çarpıyor; o da multi-milyarder reality yıldızı Kylie Jenner'dan başkası değil. Jenner-Kardashian patentli, "Saçının rengini elbisene göre belirle" akımı, Jenner'ın cool ve ferah MET Gala stilinde de geçerliydi. Versace elbisesinin eteklerinden akan romantik tüylerin devamı niteliğindeki lila saçları, Jenner'ın kırmızı halı şıklığındaki gizli silahlardan biriydi. 

ETİKETLER: LUCY BOYNTON , METGALA2019 , MET GALA 2019