11 Aralık 2018

Kendall Jenner Instagram'da 100 Milyon Takipçiye Ulaştı!

YAZI: ZEYNEP GÜR

kendall jenner

Fotoğraf: @kendalljenner

Müjdemizi isteriz: Kendall Jenner, uzun süren bir bekleyişin ardından Instagram'da 100 milyon takipçiye merdiven dayadı. Instagram hesabından bu mutlu anını, yazdan kalma bikinili ve nostaljik bir fotoğrafla paylaşan ünlü süpermodel, hayranlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Fakat Kendall, 100 milyon barajını aşan tek Kardashian değil. Kim Kardashian, Kylie Jenner ve Kendall Jenner +100 milyon takipçiyle Instagram'ın en popüler kişiliklerinden olsalar da, barajı geçemeyen Kardashian'lar hala var. Khloe Kardashian 83 milyon takipçiyle ve Kourtney Kardashian ise 70,7 milyon takipçiyle Kardashian listesinin en alt sıralarında yer alıyor. 

kendall jenner

Fotoğraf: @kendalljenner

"Altı üstü takipçi" deyip geçmemek lazım. Neden mi? Kylie Jenner, paylaştığı her fotoğraf başına ortalama 1 milyon dolar kazanıyor. Instagram'ın en çok kazananlarından Selena Gomez de fotoğraf başına 800 bin dolarla Kylie Jenner'ı takip ediyor. 100 milyona merdiven dayayan Kendall Jenner'a gelecek olursak; fotoğraf başına ortalama 500 bin dolar civarı kazanıyor. Kardashian klanının en düşük takipçi sayısına sahip iki ismi Khloe ve Kourtney ise paylaştıkları her fotoğraf başına ortalama 250 bin dolar alıyor. 

Kylie, şu anda 121 milyon takipçiyle Kendall Jenner'ın yaklaşık 21 milyon takipçi önünde. Bakalım aradaki fark ne zaman kapanacak, ya da kapanabilecek mi?

Instagramın En Popüler 10 Hesabı:

21. yüzyılın Instagram savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Öyle bir listeyle karşınızdayız ki, burada binler, onbinler değil, milyonlar konuşuluyor. Karşınızda Miley Cyrus'dan Selena Gomez'e, Kendall Jenner'dan Beyoncé'ye arkalarında sanal bir orduyla gezen Instagram'ın en popüler kişilikleri. Dipnot: Burada her an her şey olabilir!

  

ETİKETLER: KENDALL JENNER , 100M , İNSTAGRAM , #VOGUEİNSTAGRAM