06 Ekim 2017

Justin Bieber’dan Jaden Smith’i Öven Paylaşımlar!

YAZI: YASEMİN YAPRAK

Justin Bieber ve Jaden Smith artık “Never Say Never” şarkısındaki o minik adamlar değil! İkisini de çok küçük yaşlarından beri biliyoruz. Hatta onlar için gözümüzün önünde büyüdü desek bile olur. Sesleri ve karizmalarıyla giderek artan birer hayran kitlesine sahip olan ikilimiz, bu süreçte edindikleri arkadaşlıklarını aradan geçen onca zamana rağmen hiç bozmadı. Rekabet hâlinde bile dost kalabilen ikilimiz hayranları tarafından da sevgi ve ilgiyle takip edilir oldu.

justin jaden

Fotoğraf:@justin_jaden.page

Dostuna olan sevgisi ve onu yere göğe sığdıramamasından mıdır? bilinmez, Justin Bieber geçenlerde Jaden’ın sokakta yürürken çekilen bir fotoğrafını kendi Instagram hesabından paylaştı. Altına da “Ben de senin kadar cool olabilir miyim, lütfen” yazan Justin adeta Jaden’a Instagram hesabından iltifatta bulundu. 

justin jaden

Fotoğraf:@justinbieber

Bu Justin’in Jaden için Instagramdan yaptığı ilk jest değildi. Justin 12 Ağustos tarihinde de Jaden’ın küçüklük fotoğrafını paylaşarak “Çok sevimlisin Jaden” yazmıştı. Onu ne kadar sevdiğini ve cool bulduğunu takipçileriyle de paylaşmadan edemeyen Justin Bieber gözümüzde dostluğunu haykıran biri artık.

jaden

Fotoğraf:@justinbieber

 

ETİKETLER: JUSTİN BİEBER , JADEN SMİTH , BFF