24 Temmuz 2018

Exclusive: Netflix'in Yeni Gençlik Dizisi Élite'nin Kadrosuyla Tanış!

Left to right --  Álvaro Rico - Miguel Bernardeau - Arón Piper

Mina El Hammani, Miguel Herrán, Itzan Escamilla

Netflix, sonbaharda gösterime girecek heyecan dolu yeni gençlik dizisi Élite'in başrol oyuncularının da yer aldığı ilk görüntüleri, ilk kez Miss Vogue ile paylaştı. La Casa de Papel'in başrol oyuncularından María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente'yi tekrar bir araya getiren dizinin kadrosunda ayrıca Itzan Escamilla (Cable Girls, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 Years and One Day), Ester Expósito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Príncipe), Álvaro Rico (Velvet Collection) ve Omar Ayuso bulunuyor. Meksika'nın en ünlü aktris ve şarkıcılarından Danna Paola (Dare to Dream) da kadroda yer alan önemli isimlerden.

Left to right --  Álvaro Rico - Miguel Bernardeau - Arón Piper

Álvaro Rico, Miguel Bernardeau, Arón Piper 

Merakla beklenen dizideki olayların örgüsü şu şekilde gelişir: Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya'nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas'a kabul edilir. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersidir... Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişir. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

Élite

Mina El Hammani, Miguel Herrán, Itzan Escamilla

Carlos Montero (El comisario, The Time in Between ve Physical or Chemical'ın yaratıcısı) ve Darío Madrona (Génesis, La chica de ayer ve başarılı dizi The Protected'ın yaratıcılarından) gibi önde gelen iki İspanyol senaristin imzasını taşıyan Élite'nin yönetmenliğini Ramón Salazar (Sunday’s Illness, Three Steps Above Heaven) ve Dani de la Orden (El Mejor Verano de mi vida, Party Town) üstleniyor. 8 bölümü de 4K çekilen dizinin yürütücü yapımcısı ise Zeta Audiovisual (Ahora o Nunca, Three Steps Above Heaven (Aşka Yükseliş), I Want You (Sensiz Olmaz).

ETİKETLER: NETFLİX , ELİTE , DİZİ