06 Haziran 2017

Ariana Grande ile Yaşamı Kutluyoruz

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Miley-Cyrus-Ariana-Grande-One-Love-Manchester

Miley Cyrus, Ariana Grande Fotoğraf: Getty Images Turkey

2 hafta önce yaşanan üzücü saldırının ardından Ariana Grande Manchester’a ünlü arkadaşlarıyla birlikte iyi bir amaç için geri döndü. Saldırıdan etkilenenler ve aileleri için bir yardım konseri düzenleyen güzel yıldız Old Trafford stadyumunu izleyicilerle doldurdu. Hayatını kaybedenleri onurlandırmayı amaçlayan etkinlik adeta yaşamın bir kutlaması gibiydi.

Yüksek güvenlik önlemi alınan konserde Miley Cyrus, Justin Bieber, Katy Perry, Coldplay, Pharrell, Black Eyed Peas, Usher ve daha birçok ünlü sahne alarak Ariana Grande’yi bu önemli konserinde yalnız bırakmadılar.

 will.i.am-Taboo-Ariana-Grande-Katy-Perry-Niall-Horan-Miley-Cyrus-Imogen-Heap

Will.i.am, Taboo, Ariana Grande, Katy Perry, Niall Horan, Miley Cyrus ve Imogen Heap Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geceden Önemli Anlar

• Ariana Grande ve Chris Martin 2 haftadır tüm İngiltere’nin marşı haline gelen Oasis’in Don’t Look Back In Anger adlı şarkısını 50 bin dinleyicinin eşliğiyle söyledi.

• Miley Cyrus ve Pharrell ise sahnede sürpriz bir iki oluşturarak Happy düetiyle izleyicileri neşelendirdi. Miley'nin Ariana Grande ile olan performansı ise gecenin en çok konuşulan anlarındandı.

• Roar şarkısıyla kalabalığa umut veren güzel yıldız Katy Perry hayatını kaybedenlerin resimlerini kostümünde taşıyordu.

• Ariana Grande “Bu gece tamamen sevgiyle alakalı.” diyerek sahneye çağırdığı sevgilisi Mac Miller ile düet yaptı.

• Parrs Wood Lisesinden 24 öğrenciyle My Everything şarkısını seslendiren Ariana, performansın sonunda grubun solistiyle kucaklaşarak duygu dolu anlar yaşadı.

• Kapanışı Somewhere Over The Rainbow ile yaparak hüzünlü fakat umut dolu bir konser veren Ariana Grande, dostlarıyla birlikte 2 milyon Pound yardım toplayarak bir kez daha gerçek bir süperstar olduğunu kanıtladı.

#OneLoveManchester Konserinden Özel Kareler

ETİKETLER: ARİANA GRANDE , MİLEY CYRUS , JUSTİN BİEBER , KATY PERRY , ONELOVEMANCHESTER