14 Ağustos 2019

2019 MTV Video Music Awards Sahnesi Onun: Taylor Swift

YAZI: ZEYNEP GÜR

taylor,swift

Fotoğraf: Getty Images Turkey

1984 yılında en iyi müzik videolarını ödüllendirmek için düzenlenmeye başlanan ve hepimizi ekrana kilitleyen MTV Video Müzik Ödülleri için geri sayım başladı. MTV, 2019 VMA'nın aday listesinin ardından sahneye çıkacak isimleri de bir bir açıklıyor. Ve listede öyle bir isim var ki, gel de heyecanlanma! Bahsettiğimiz kişi Taylor Swift'ten başkası değil.

Swift, 2015 yılında gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri'nde "Bad Blood" şarkısıyla sahne alıp ekran karşısındaki herkesi tek kelimeyle büyülemişti. MTV VMA 2019'daki performansına dönecek olursak, ünlü şarkıcının yedinci stüdyo albümü Lover'ın çıkışından sonra sergileyeceği ilk televizyon performansı olacak. (Yüksek dozda kalp çarpıntısı!) Swift'in sahnede hangi şarkılara yer vereceği ise henüz açıklanmadı. Hayranlarının yoğun talebi üzerine tahminlerimiz "You Need To Calm Down" ya da "ME!" adlı şarkılarından yana.

Swift, sadece sahneye değil aday listesine de ağırlığını koymuş durumda: Yeni albümü "Video of the Year" ve "Song of the Year" dahil toplamda 10 kategoride aday olarak gösterilen yeni nesil sanatçının, evine 'eli boş' dönmeye niyeti olmadığı sonucuna varmak için sayfayı aşağıda kaydırman yeterli. 

taylor,swift

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz yıl dünyanın en çok kazanan kadın sanatçıları arasında yer alan Taylor Swift'in MTV VMA performansını izlemek için sabırsızlanıyoruz!

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , MTV VMA , MTV VİDEO MUSİC AWARDS , 2019MTV