12 Nisan 2017

#BoyCrush: Öldürücü Cazibe Cameron Dallas

YAZI: ARNO BAGDASAR

@camerondallas-DG

Fotoğraf: @camerondallas

Yükselişe geçen internet platformları sayesinde bir video ya da bir postla ünlü olan yeni nesil starlar hayatlarımıza katılmaya devam ediyor. Vine ve YouTube fenomenliğinin ardından birçok marka ve derginin kapak yüzü olan ve son olarak Dolce & Gabbana Sonbahar/Kış defilesinde karşımıza çıkan Cameron Dallas ile henüz tanışmadıysanız hazır olun, çünkü hayallerinizin erkeği karşınızda! 

@camerondallas-DG

Fotoğraf: @camerondallas  

Internet fenomeni, oyuncu ve şarkıcı Cameron Dallas, 8 Eylül 1994 Kaliforniya doğumlu. 2012'deki komik Vine videolarının popüler olmasının ardından, 2014'de Expelled filmiyle adından sıkça söz ettiren yeni nesil yıldızın, o dönemde açtığı YouTube kanalının başarısına, marka işbirlikleri de eklenince önlenemez yükselişi kaçınılmaz hale geldi. 

 @camerondallas-DG

Fotoğraf: @camerondallas

Dallas'ın Youtube'da 5.538.068 abonesi, Instagram'da ise 19M takipçisi var. Her anını onu sevenlerle paylaşmayı seven Dallas, aynı zamanda da 5 dalda Teen Choices ödülününün de sahibi. "She Bad" adlı bir single ve Daniel Skye ile düet çalışması olan Cameron, aynı zamanda bir organ donorü ve bir çok yerel vakıfla yakın temasta olan bir iyilik meleği. Cameron şuan, Netflix'in orijinal serilerinden "Chasing Cameron" adlı reality şovun yıldızı.  

ETİKETLER: CAMERON DALLAS , #BOYCRUSH