03 Temmuz 2019

Kate Middleton Suzannah Elbisesiyle Wimbledon'da!

YAZI: ZEYNEP GÜR

kate-middleton-wimbledon

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kraliyet ailesinin spor tutkusu bu aralar dur durak bilmiyor. Çok değil, Prens Harry ve Meghan Markle çifti birkaç gün önce radarımıza New York Yankees ve Boston Red Sox maçında yakalanmıştı. Üzerinden 24 saat geçmeden, Cambridge Düşesi Kate Middleton, geçtiğimiz günlerde başlayan Wimbledon tenis turnuvasına sürpriz misafir olarak katıldı.

Cambridge Düşesi'nin sportif kişiliğini bilmeyen yoktur. Nerede bir tenis turnuvası, atletizm yarışı, hokey çekişmesi görsek, Kate Middleton arıyor gözümüz. Haliyle, Middleton'ın Wimbledon ziyaretlerinin 2011 yılından beri düzenli olarak devam ediyor olması beklenebilir bir durum. Düşeslerden Meghan da söz konusu spor aktiviteleri olduğunda bir hayli aktif. Geçtiğimiz günlerde, yakın arkadaşı Serena Williams'ın maçını izlemeye giden Meghan, Kate Middleton'ın izini yakın mesafeden sürüyor. 

Üzerinde Suzannah imzalı düğmeli midi elbisesi, elinde sezonun hit trendlerinden minyatür çantalar, belinde de fiyonklu kemeri... Var mı Kate Middleton'dan güzeli? Tepeden tırnağa bembeyaz bir görünüm sergileyen Cambridge Düşesi, zarafet kontenjanını beyazla dolduruyor. Yaz beyazı, Kate Middleton'ın üzerinde tatlı bir sitemde!

 Sizin için seçtik:

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , WİMBLEDON , BEYAZ , KRALİYET AİLESİ , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ