22 Kasım 2018

Sağlıklı Beslenmeye Roksi'li Çözüm

Metropol koşturmacasında dengeli ve sağlıklı beslenmenin adresi Roksi Diyet buluşturduğu özel kalori paket servisiyle her öğünün en lezzetli ve fit halini sunuyor. Sunumlarının yanı sıra kalori programlarıyla da birbirinden orijinal tatları harmanlayan konsept, adrese teslim diyet yemek servisiyle müşterilerine hizmet veriyor.

roksi

Hareketsiz yaşamın getirdiği kilo probleminin giderek artmaya başladığı günümüzde sağlıklı ve dengeli beslenmenin çözüm yolunu aydınlatan Roksi Diyet, kişiye özel yaş, kilo ve boya göre alınması gereken kalori miktarlarını hesaplıyor. Dünya mutfağına kadar uzanan sağlıklı tatlara öğünlerinde yer vererek kişilerin keyifle yemeklerini tüketmelerini sağlayan hizmet, profesyonel bir ekip tarafından steril bir ortamda titizlikle hazırlanıyor.

roksi

Yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Roksi Diyet’in soğuk depolarda özel olarak bekletilen menüleri, uygun koşullarda muhafaza edilerek her öğünde sizi tazelikle buluşturuyor. Gıda mühendisleri, diyetisyenler ve gıda teknikerleri tarafından hazırlanan sağlıklı paketler, günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve besin öğelerini yeterli düzeyde vücuda alınmasını sağlıyor.

ETİKETLER: ROKSİ , SAĞLIKLI BESLENME