11 Eylül 2015

Kişisel Koşu Bandınız: MyRun

YAZI: ZEYNEP ÜNER

12-13 Eylül Cumartesi - Pazar, İstanbul'da eski formula pisti olan Intercity'de Koşu Festivali düzenleniyor.Dev parkurda birçok yarış, etkinlik ve workshop'lar gerçekleşiyor. Bu bahaneyle wellness alanındaki yeniliklerden de haberiniz olabilir çünkü festival Nike'tan New Balance'a, butik koşu kulüplerinden tüm spor kanallarına bu alanda öne çıkan tüm markaların katılımıyla gerçekleşecek. Bu iki gün boyunca, tavsiyemiz yeni jenerasyon koşu bantlarının en havalısı MyRun Technogym'i de incelemeniz. 

 15-09/08/my-run-technogym-model-woman-1-e1432549236354.jpg

My Run Technogym yeni nesil koşu bantlarının trendsetter'ı

Size özel amaç ve program

Çıkar çıkmaz Red Dot ödülü alan ve ilk bakışta bir koşu bandına göre sade ve havalı tasarımıyla dikkat çeken My Run, zekasıyla da bundan sonra üretilen koşu bantlarını etkileyecek. Tabletinize bir aplikasyon indiriyorsunuz ve neredeyse sizin antrenörünüz oluyor. Apple sistemi kadar basit sistemlerle amacınıza uygun olarak (evet önce size bir amaç da belirletiyor) size özel programlar hazırlıyor. Bunları size telefonunuz, iwatch'ınız ya da iphone'unuzla hatırlatıyor. Diyelim 10 km'lik bir maratona hazırlanıyorsunuz. Bunu ona söylemeniz yeterli. İzlemeniz gereken antreman programını size çıkartıyor. Haftanın kaç günü, hangi aralıkla, ne kadar artırarak koşacağınızı belirliyor. 

Koşunuz nasıl gelişir?

Siz koşarken, o duruşunuzu, basışınızı, dengenizi düzeltmenizi sağlayan tesbitler yapıyor ve sizi uyarıyor, kaydettiğiniz gelişmeyi o da kaydediyor. Elbette nabzınızı, yaktığınız kaloriyi doğru şekilde ölçüyor. Bunun için göğsünüze takacağınız bluetooth'lu ince bir bantı var. 

Koşu DJ'i?

Tabletinizdeki müzik kütüphanesinden ritminize uygun müzikleri seçiyor, gerekirse müzikle temponuzu artırıyor.

Paylaşmadan olmaz

Elbette tüm marifetlerinizi sosyal ortamlarınıza aktaracak teknolojiye de sahip... 

 

MyRun, arkasından üretilecek tüm koşu bantlarını etkileyecek bir teknolojiyi başlatıyor. Detaylı bilgi için videoyu izleyin. 

Türkiye showroom:

AVV

Kore Şehitleri cd. no:47
34394 Zincirlikuyu / İstanbul

+90 212 3105055

 

 

ETİKETLER: SAĞLIK , SPOR , SAĞLIKLI BESLENME , MYRUN