01 Mayıs 2019

Cildinizin Güzelliğini Geri Kazanın

Canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolu cildinizde nelerin eksik olduğunu bilmekten ve bunları nasıl yerine koyabileceğinizin farkında olmaktan geçiyor. EuRho® Vital Hyaluronsäure plus Kollagen & Biotin kapsülleri tam da bu noktada yardımınıza yetişiyor.

19-04/26/eurhovital-1556286174.jpg

Her akşam makyajınızı düzgün çıkartıyor, ihtiyacınız olan bakım kremlerini eksiksiz uyguluyor ve rutininizi aksatmamak konusunda özen gösteriyorsunuz; ancak cildiniz yine de istediğiniz kadar iyi görünmüyor mu? Nedeni, cildinizi dışarıdan olduğu kadar içeriden de beslemiyor olmanız olabilir. Her gün içinde bulunduğumuz şehir hayatı koşturmacasında cildimizin maruz kaldığı çevresel faktörler vücutta üretilen hyaluronik asit ve kolajenin azalmasına böylece cildin cansız ve sağlıksız görünmesine neden oluyor. Cildin doku bütünlüğüyle esnekliğini sağlayan kolajen liflerinin yapısındaki bozulma yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasını hızlandırıyor. 

19-04/30/hyaluronic_020118.jpg

EuRho® Vital Hyaluronsäure plus Kollagen & Biotin kapsülleri içeriğinde kendi moleküler boyutunun 1000 katı kadar su tutma kapasitesine sahip olan hyaluronik asit ve Peptan teknolojisi ile hidrolize edilerek cildin emebileceği boyutlara ayrılan Tip 1 kolajen ile bu etkilere karşı çıkarak, cildin eksiklerini yerine koymasına ve zaman içerisinde esnekliğini kaybetmemesine yardımcı oluyor. %90 emilime sahip olan kolajen peptitleri, hyaluronik asit ve güçlü antioksidan etkili C vitamini etkisi ile cildi besleyerek güçlenmesine katkı sağlayan kapsüller gittiğiniz her yerde kolayca taşıyıp tüketebileceğiniz ambalajlarıyla da günlük cilt bakım rutininize hızlıca dahil oluyor. İçerdikleri güçlü besleyicilere biotinin de dahil olduğu ve "güzellik vitamini" olarak anılan EuRho® Vital kapsülleri, cildinize kötü davranan yılları geride bırakırken en sadık yardımcınıza dönüşüyor.

ETİKETLER: EURO VİTAL , #CİLDİNİYİHALİ