09 Ağustos 2018

Beyoncé’den Sezonun Hit Saç Rengi: Bebek Sarısı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

beyonce-on-the-run-tour-baby-blonde-hair-color

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Beyoncé’nin denemediği bir sarı kaldı mı? Sıcak karamelden soğuk beje birçok tonu deneyen ünlü şarkıcının son gözdesi belli oldu: Bebek sarısı. Geçtiğimiz günlerde çıktığı meşhur tatilinden döndükten sonra, Beyoncé’nin saç artisti, yıldızın güneşten bir öpücük alan saçlarını daha platin bir tonla yenilemiş. Yıldızın bronzlaşan cildinden ilham aldığını ve spontane bir karar verdiklerini belirten Rita Hazan, daha aydınlık bir görünüm için açık tonları yıldızın yüz çevresinde ve saç uçlarında yoğunlaştırmış. New Jersey konserinde yeni saçlarını beğeniye sunan Beyoncé'nin saç sihirbaz Rita Hazan, bu rengi denemek isteyenlere birkaç tavsiyede bulunuyor:

1- Cilt renginizie göre bu rengin sıcaklığını ve soğukluğunu belirlerken ortaya çıkan sonucun daha doğal görünmesi için rengi blok halinde değil balyajla elde etmelisiniz.

2- Cildinizin solgun görünmemesi ve her zaman makyaja ihtiyaç duymamanız için diplerinizi birkaç ton daha koyu bir renkte bırakabilirsiniz.

3- Ayrıca Hazan’a göre bu rengin sırrı içinde hiç bakırlık barındırmaması. Bunun için saç rengini dengeleyen mavi-mor şampuanlardan faydalanabilirsiniz. 

Beyoncé’den Khloe Kardashian’a sizin de bu sezon favoriniz olacak bebek sarısının en güzel tonlarını keşfedin.
 

ETİKETLER: BEYONCE , SAÇ RENGİ , ÜNLÜ SAÇI , SARI SAÇ , BEBEK SARISI