14 Ağustos 2016

Yeni Nesil Örgüler: Piercing’li Örgü vs. Çift Renkli Örgü

EDİTÖR: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bu yaz iki yeni nesil örgüyle tanışıyoruz. Kim Kardashian’ın piercing’li punk örgülerinden, Cara Delevingne ve Suki Waterhouse’un çift renkli ikiz örgülerine sezonun en eğlenceli 2 güzellik trendini ele aldık.

Piercing’li Örgüler

Burun, kulak, kaş ve göğüs ucunda görmeye alıştığımız piercing’ler bu yaz örgülere taşındı. Kim Kardashian’ın feminen stiliyle tamamladığı örgüler, Christina Aguilera’nın lila saçlarında romantik, Pretty Little Liars yıldızı Shay Mitchell'de ise asi yorumuyla dikkat çekiyor. Henüz bu örgülere şans vermeyen piercing sevdalısı FKA Twigs’in ilk denemesini ne zaman yapacağını ise merakla bekliyoruz.

Çift Renkli Örgüler

Gökkuşağı renkleri şimdi örgülerde hayat buluyor. İkiz, düz, Afrikan gibi farklı örgü stillerinde kendini gösteren renkli saçlar, yazın en eğlenceli güzellik trendine sahne oluyor. Khloe Kardashian ve Imaam Hammam bu yeni güzellik trendiyle saçlarındaki ikinci rengi avantaja çevirirken, Cara Delevingne ve Suki Waterhouse festival stillerini tamamlamak için bu örgülere günü birlik başvuruyor. Kylie Jenner ise bu modelin ıslak versiyonuyla farkını ortaya koyuyor.

ETİKETLER: GÜZELLİK , SAÇ , ÖRGÜ , KİM KARDASHİAN , KYLİE JENNER , CARA DELEVİNGNE , SUKİ WATERHOUSE , PİERCİNG