01 Mart 2018

Kylie Jenner’ın Yeni 'Kylie Cosmetics' Koleksiyonu Çıktı

YAZI: YASEMİN YAPRAK

Kylie Jenner

Fotoğraf:@kyliejenner

Sessiz sedasız bir hamileliğin ardından tekrar gündemden düşmeyen Kylie Jenner iş hayatına kaldığı yerden devam ediyor. “Kylie Cosmetic” markası ile çıkardığı ürünleri tüm dünyada makyaj tutkunları tarafından beğeni ile karşılanan Kylie, bu kez de yeni koleksiyonu “Weather Collection” makyaj koleksiyonuyla karşımızda. Ancak bu koleksiyon Kylie’nin çıkarttığı diğer koleksiyonlardan biraz farklı. Bu koleksiyonun farkı Kylie’nin anne olduktan sonra çıkardığı ilk koleksiyon olması değil; kızının Türkçede “fırtına” anlamına gelen “Stormie” isminden esinlenerek oluşturduğu bir koleksiyon olması.

Stormie’nin izlerini taşıyan Weather Koleksiyonunda far paletleri, highlighter paleti, rujlar, parlatıcılar ve eyeliner gibi ürünler mevcut. Üstelik koleksiyonda bulunan far paletleri de Stormie’ye özel “Fırtına öncesi sessizlik” ve “Fırtınanın gözü” isimlerini taşıyor.

Kylie Cosmetics

Fotoğraf:@kyliecosmetics

Annesinin isminden esinlenerek çıkardığı “Weather Collection” sayesinde, ailenin en küçük üyesi olan Stormie’de artık kendine özel bir makyaj koleksiyonunun sahibi.

 

ETİKETLER: KYLİE COSMETİCS , WEATHER COLLECTİON