14 Aralık 2016

Karlie Kloss, Alessandra Ambrosio ve Josephine Skriver'dan Kakül Üçlemesi

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bu hafta Instagram'da sezonun en güçlü saç trendi kakülün, model üçlemesine tanıklık ettik. Karlie Kloss, Alessandra Ambrosio ve Josephine Skriver'ı etkisi altına alan kakül hareketi, model sahasında 7 günde 3 skorla yeni bir rekora imza attı.

Karlie Kloss

Fotoğraf: @karliekloss

Sidney’de bulunan Karlie Kloss, cüretkar bir kesim olan modern aslan yelesini kakülle buluşturdu. Kloss’un bu radikal değişiminin geçici olduğunu anlayınca, geometrik, faux-kaküllerine de büyük bir hüzünle elveda etmek zorunda kaldık. Yine de Karlie Kloss’un günübirlik değişimi otantik havasıyla güzellik ilhamlarımız arasına girmeyi başarıyor.

Karlie Kloss

Fotoğraf: @josephineskriver

Victoria’s Secret modeli Josephine Skriver’ın kakülleri de aynı Karlie Kloss gibi değişiminin yalnızca bir parçası oldu. Eşsiz, küllü tonuyla favori kumrallarımızdan olan Skriver, yükselen kızılın bakır tonuna şans verdi. Victoria’s Secret meleği tek karelik yeni görünümünün ardından, tropikal bir adada eski saçlarıyla fotoğraflar paylaşması, Skriver’ın radikal değişimi hakkında spekülasyonlara neden oldu.

Karlie Kloss

Fotoğraf: @alessandraambrosio

Kakülde üçüncü durağımız ise, Bella Hadid ve çetesiyle Bahamalar’da gizli bir iş/tatil kaçamağı yapan Alessandra Ambrosio. Noel’e ve yeni yıla taze kesilmiş, cılız kakülleriyle girmeyi planlayan Alessandra’nın değişimi diğer modellerin aksine kalıcı. Tropik ada ruhuna hemen bürünen Ambrosio, rüzgara ayak uyduran, hareketli kakülleriyle kalıcı değişimi kucaklayan tek isim oluyor.

ETİKETLER: GÜZELLİK , SAÇ , KAKÜL , KARLİE KLOSS , ALESSANDRA AMBROSİO , JOSEPHİNE SKRİVER