05 Ekim 2017

Jen Atkin’in Yarattığı Ünlü Saçlar!

YAZI: YASEMİN YAPRAK

Jen Atkin de kim? dediğini duyar gibiyiz. O ünlülerin eşsiz saçlarının sahibi, biricik saç stilisti! Kim Kardashian, Chrissy Teigen, Jasmine Sanders, Kendall Jenner, Bella Hadid… Liste adeta uzayıp gidiyor. 37 yaşındaki Jen’in sihirli ellerinden birçok ünlünün saçları geçti desek yalan olmaz.

 jen

Fotoğraf:@jenatkinhair 

Davetler, özel günler haricinde de saçlarına özen göstermek zorunda olan bu isimlerin güvenini kazanan ve en değerli hazineleri olan saçlarına muhteşem bakan Jen onların yalnızca saç stilisti değil aynı zamanda da dostu. Çünkü bir kadını en mutlu eden yerlerden biride kuaförüdür!

jen

Fotoğraf:@jenatkinhair (Instagram Story)

Peki bu kusursuz saçlara nasıl sahip olurum? Ben de saçımı Karlie Kloss’un ki gibi dalgalı veya Jasmine Sanders’ın ki gibi sıkı bir topuz yapmak istiyorum diyorsan Jen Atkin bizler için bu konuya Instagram hikayesinde açıklık getirdi. Instagram’da 2,1 milyon takipçisi olan saç stilistimiz aynı zamanda saç bakım ürünleri satan "OUAI" markasının da kurucusu.

jen

Fotoğraf:@jenatkinhair (Instagram Story) 

Ürünlerinin reklamını mı yapmak istedi yoksa takipçilerine minik bir sürpriz mi yapmak istedi bilinmez ancak Jen; geçenlerde saçlarını yaptığı bazı ünlü isimlerin saç yapım aşmalarında kullandığı ürünleri paylaştı. Evet belki aynı ürünlere sahip değilsin, ama benzer ürünlerin elbette vardır diye düşünüyoruz. O yüzden bu kolay ama şık modeller için Jen Atkin'e kulak ver ve tüm gün şıklığı yakala!

 

 

ETİKETLER: JEN ATKİN , SAÇ STİLİSTİ