EN VOGUE
EN VOGUE

04 Mayıs 2016

Met Gala 2016'nın Öne Çıkan 3 Trendi

Metropolitan Museum of Art'ta Anna Wintour, Jonathan Ive, Taylor Swift ve Idris Elba'nın ev sahipliğinde gerçekleşen ve bu yılki teması ‘Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology' olan Met Gala’dan geleceğin trendleri.

Parlak Tasarımlar

Işıltılı elbiseler, bu yıl ‘Manus x Machina’ konseptiyle gerçekleşen Met Gala 2016’nın giriş biletiydi. Farklı renkler, dokular ve kesimlerle modern bir siluete kavuşan pullu ve payetli elbiseler Cindy Crawford’dan Lupita Nyong’o’ya, Brie Larson’dan Naomi Campbell’a birçok ismin ilk tercihi oldu.

Yeni Nesil Siluetler

Vucudu şekle sokan akıllı bantlar, ikinci bir teni andıran ince kumaşlar ve aydınlık tasarımlar. Madonna, Beyoncé ve Kendall Jenner’ın yeni nesil elbiseleri teknoloji çağını kutluyordu.

Deri Detaylar

Deri detayların süslediği Louis Vuitton ve Versace tasarımları da Taylor Swift, Selena Gomez, Alicia Vikander ve FKA twigs eşliğinde kırmızı halıyı ele geçirdi. Gomez ve Vikander'in elbiselerinin üzerine büstiyer olarak giydiği deri tasarımlar FKA twigs'in elbisesinde kendini harness olarak gösterdi.

 

ETİKETLER: METGALA , METGALA2016 , MANUSXMACHINA , TREND , KATE HUDSON , CLAİRE DANES , MADONNA , BEYONCE