02 Şubat 2011

Zamanı geldi

"Bu sene zamanı geldi," diyorsanız, kolları sıvamanın tam zamanı. Bu yüzden Beymen Bridal'a bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Nişantaşı Beymen mağazasının 4. katında yer alan modeller arasında Lanvin, Valentino, Albertta Ferretti gibi tasarımcıların gelinlik modelleri bulunuyor. Bu modelleri tamamalamak üzere Giuseppe Zanotti ve Valentino'nun ayakkabıları ile Jennifer Behr, Ban.do ve Collette Malouf'un aksesuarları da dikkat çekici.

Ayrıca yalın tasarımlarıyla Peter Langner, couture modelleri ile Christos, modern çizgisiyle Amsale, masal prensesi modelleri ile Kenneth Pool, Kırmızı Halı görünümlerinin yükselen ismi Romona Keveza, abiyede öne çıkan Carmen Marc Valvo, David Meister ve Angel Sanchez gibi gelinlik markaları da aynı konsept bünyesinde yurtdışından getirilerek özel olarak ölçülendirilebiliyor. 

EDİTÖRÜN NOTU:

Beymen'in çok yakında Beymen White başlığı altında evlilik listesi ve yönlendirmeleri uygulaması başlıyor. Bu markaya ait ürün kataloğu da yine Nişantaşı Beymen'in Bridal konsepti altında incelenebilir.

ETİKETLER: GELİNLİK 2011