14 Temmuz 2016

Yüksek Modanın Yeni Alışveriş Adresi: Style.com

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Vogue Runway’den önce moda haftalarını an be an takip ettiğimiz Style.com'u özleyenlere müjde. Style.com yeni formatı ve yeni yüzüyle çok yakında online yayın hayatına devam edecek. Online yayından ziyade online ticaret demek, daha isabetli olur. Style.com gücünü Vogue ile birleştirerek, yüksek modanın en karakterli online alışveriş merkezini kuruyor.

style.com

Style.com'un konsepti Vogue Runway'e evrilirken, hepimiz sitenin akıbetini merak ettik. Yüksek bir potansiyele sahip online bir sitenin dijital dünyadan bir anda yok olma ihtimali hiç kimsenin aklından geçmemiştir. Style.com, e-ticaret konseptiyle aslında şaşırtmadı, sadece beklentileri yükseltti.

style.com

Style.com Moda Direktörü Yasmin Sewell

Sanal kapılarını Eylül itibariyle açmaya hazırlanan site, bu heyecanlı geri sayımı Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarından şimdiden kutlamaya başladı. Kadrosuna Yasmin Sewell gibi deneyimli moda direktörünü de dahil eden Style.com, birçok sanatçıyla birlikte tasarladıkları tanıtım kampanyalarını önümüzdeki haftalarda sunmaya başlayacak. 

ETİKETLER: STYLE.COM , YASMİN SEWELL , ONLİNE ALIŞVERİŞ