03 Şubat 2015

Yüksek Modanın Çocukları

Marc Jacobs’ın Havalı Minikleri

Fotoğraf: Marc Jacobs

Marc Jacobs, eğlenceli ve renkli 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla çocuklar şimdiden güneşli günlere hazır. Manhattan’ın dokusundan esinlenen tasarımcı, minikleri kentin bohem tarzıyla buluşturuyor.

 

Dolce & Gabbana’nın Küçük Matadorları

Fotoğraf: Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana,16. ve 18. yüzyılın İspanya etkisinde kalan Sicilya’dan ilham aldığı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun İspanyol ateşi çocukları da sardı. Stefano ve Domenico Gabbana’nın yer aldığı kampanya fotoğraflarında, küçük matadorlara Xavier Serrano ve Misa Patinszki eşlik ediyor. 

 

Fotoğraf: Dolce & Gabbana

 

Philipp Plein’ın Karayip Korsanları 

Fotoğraf: Philipp Plein

Philipp Plein ile bu yaz miniklere bir Karayip macerası yaşatmak mümkün. Tropikal bitkilerden, tehlikeli sulardan ve vahşi doğadan beslenen Plein, tasarladığı masalsı dünyayla bugünün korsanlarına dinamik ve coşkulu bir koleksiyon sunuyor. 

 

Fotoğraf: Philipp Plein

 

Kenzo’nun Doğasever Çocukları

Fotoğraf: Kenzo

TOILETPAPER imzasıyla çocuklar için fantastik kampanya fotoğrafları tasarlayan Kenzo, 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda markayla bütünleşen kaplan karakterinden yine vazgeçmiyor. Dinozorlar ve vahşi kuşlarla Jura Devri’ni anımsatan bir düş bahçesinde oynayan çocuklar, konforlu ve spor görünümleriyle doğayla buluşuyor.

 

Fotoğraf: Kenzo

ETİKETLER: DOLCA & GABBANA , 2015 İLKBAHARYAZ , KENZO KIDS , XAVİER SERRANO , MİSA PATİNSZKİ , PHİLİPP PLEİN , TOILETPAPER