15 Eylül 2015

Yılın En Heyecanlı Yarışması

YAZI: İRİS IŞIK

Çocuğunuz şaşırtıcı şekilde cesur, meraklı, kendinden emin, enerjik ve cool mu? Saf ama bir o kadar bağımsız, durdurulamaz ve yaramazlıklarına rağmen mükemmel mi? Şimdi onu Gap vitrinlerinde ve Vogue Kids sayfalarında görme fırsatına sahipsiniz. Gap Türkiye ve Vogue Türkiye işbirliği ile gerçekleşen yarışmaya katılmanız yeterli. Kazanan 9 çocuk Vogue Türkiye Aralık sayısında yer alırken yapılacak moda çekimi Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde de yer alacak.

15-09/04/gap-kids-02.jpg

0-12 yaş arası çocukların katılabildiği yarışmaya başvurmaksa oldukça kolay.

Yapmanız gereken Gap Turkiye Facebooksayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2015 isimli uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemek ve gerekli bilgileri doldurmak. Başvurular 14 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında yapılabilecek. Ayrıca bu tarihler arasında her haftasonu isteyen aileler Akasya Acıbadem içinde kurulacak Kidzania Go alanındaki Gap standında çocuklarının fotoğraflarını çektirebilecek ve bu fotoğraflarla Facebook üzerinden başvurularını yapabilecek.

15-09/04/gap-kids-03.jpg

Gap Türkiye ve Vogue Türkiye editörlerinden oluşan jüri, her kategoride en çok beğeni alan başvurular arasından eleme yaparak, her kategoriden 20, toplamda 80 finalist belirleyecek. Finalist çocuklar 16 Ekim itibariyle yine Gap Türkiye Facebook sayfası altındaki uygulamadan halk oylamasına sunulacak. 30 Ekim’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 5 Kasım'da Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Kategoriler:

0-4 Baby Boy

0-4 Baby Girl

5-12 Kids Boy

5-12 Kids Girl

Ayrıca En Güzel Kardeşler / İkizler,  En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve Vogue’un Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de seçimler yapılacak.

ETİKETLER: GAP , VOGUE KİDS