26 Mart 2016

Vogue Türkiye Moda Yazarlığı Yarışması

Modayı yalnızca sevmekle yetinmiyorsunuz, bu alanda olup bitenleri de yakından takip ediyorsunuz. Kendinizi yazıyla ifade etmekte ustasınız. Moda dünyasının yaşadığı dönüşüm, ilginç tasarımcı ve model profilleri, renkli dünyanın arkasındaki devasa iş hacmi... Her şeyi anlamak ve anlatmak istiyorsunuz.

karlie kloss

Fotoğraf: Alasdair Mclellan/Art Partner Licencing 

Vogue Türkiye şimdi size moda yazarı olma fırsatını sunuyor!

 

ŞİMDİ YAPMANIZ GEREKENLER:

- Konusunu kendinizin seçeceği bir moda trendiyle ilgili 500 kelimelik bir yazı yazmak (Lütfen yazınızı yazacağınız word dosyasını TREND.ADINIZ SOYADINIZ şeklinde kaydedin).

- Vogue Türkiye’nin yayın politikasına uygun olan moda eksenli üç konu önerisinde bulunmak (200 kelime) ve yazıyı yazarken kullanacağınız referansları sıralamak. (Lütfen yazınızı yazacağınız word dosyasını KONU. ADINIZ SOYADINIZ şeklinde kaydedin). 

NASIL KATILACAKSINIZ?

Her iki kategoride, word dosyasında yazdığınız yazılarınızı, 5 Nisan 2016 tarihine kadar info@vogueturkiye.com adresine bir fotoğraf ve özgeçmişinizle birlikte gönderin. Yazıları Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç’in başkanlık edeceği beş kişilik kurulla inceleyeceğiz. Katılımcılar arasından birinci, ikinci ve üçüncü belirleyerek sonucu Vogue Türkiye Mayıs sayısında ilan edeceğiz. İlk üç dereceyi hediyelerle ödüllendireceğiz ve birlikte çalışmayı değerlendireceğiz.

Yarışma Koşulları:
Katılımcı yarışmaya katılmakla, belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını, işbu koşulların iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini, jüri kararlarının kesin ve bağlayıcı nitelikte olacağını ve kararlara itiraz etmeyeceğini, ödüllerin DYG tarafından belirlenip yarışmacılara iletileceğini, ödülün nakit karşılığının talep edilmeyeceğini, başkası ad ve hesabına bu yarışmaya katılmayacağını, DYG’nin dilediği zaman yarışmayı herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahip olduğunu, katılım koşulları ile ilgili ihtila arda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olduğunu peşinen kabul eder.

 

ETİKETLER: MODA , YARIŞMA , TREND