12 Haziran 2018

Vogue Türkiye 100 Sayı Sergisi Akasya'da

vogue

Vogue Türkiye olarak 100. sayımızı özel bir sergiyle kutluyoruz. Vogue Türkiye'nin ilk kapağından bugüne kadarki 100 sayısının özel tasarımlarla yeniden boyutlandırıldığı “Vogue Türkiye 100 Sayı Sergisi”, 19 Haziran Salı itibarıyla Akasya’da kapılarını açıyor.

Vogue Türkiye olarak kuruluşumuzdan bu yana tam 100 sayıyı geride bıraktık. Mart 2010'dan beri uluslararası moda dünyasının dinamik döngüsüne ayak uydurmakla kalmadık, hızımızı devamlı artırarak sektöre yön verdik. Bununla yetinmedik, global ve yerel arasındaki keskin sınırları kaldırmayı hedefledik. İlk sayımızdan bugüne hem dünya starlarını evimizde ağırladık hem gururlandığımız Türk tasarımcıları global sahneye taşıdık.

18-06/11/_izz6211.jpg

Victoria Beckham, bir Yıldırım Mayruk tasarımıyla; Gisele Bündchen Hakan Yıldırım tulumuyla kapaklarımızda yer aldı. Yeni nesil süpermodeller Hailey Baldwin ve Bella Hadid’in ilk Vogue kapakları olduk, çok konuşulduk. Beyazperdenin en parlak yıldızlarını bir arada görüntüledik. Moda sayfalarımızda dünyaca ünlü fotoğrafçılar benzersiz kadrajlarıyla Vogue Türkiye vizyonunu yansıttılar; bize değer kattılar.

Geçmiş sayılara hayat veren, moda sahnesinde yankı yapan unutulmaz karelerle ve bir görsel şölenle kutladığımız 100'üncü sayımız için kutlama duraklarımızdan biri de Akasya'da açılan sergimiz oluyor. İstanbul’un seçkin yaşam, sanat, ve alışveriş noktalarından Akasya, Mayıs ayında 100'üncü sayımızla yaşadığımız sevinci bizimle paylaşıyor ve unutulmayacak bir serginin kapılarını bizimle birlikte açıyor. Geçmişten bugüne yayınlanan tüm Vogue Türkiye kapaklarının özel tasarımlarla yeniden boyutlandırıldığı, küratörlüğünü Gülşah Gürcan'ın yaptığı "Vogue Türkiye 100 Sayı Sergisi” 19 Haziran – 19 Temmuz arasında gezilebilecek.

Sergi kapsamında; 30 Haziran 1 Temmuz ve 7-8 Temmuz günlerinde Akasya’da Vogue Türkiye kapak çekimi yapılacak. Ziyaretçiler, fotoğraf çekimleriyle kendi Vogue kapaklarını Instagram’da #VogueAkasyada #VogueYüzüncüSayı hashtagleriyle paylaşarak sergiye özel olarak kurgulanan bir yarışmaya katılabilecekler.Vogue Türkiye editörleri tarafından seçilecek en iyi iki kapak ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

ETİKETLER: VOGUE TÜRKİYE , #VOGUEAKASYADA , #VOGUEYÜZÜNCÜSAYI , VOGUE TÜRKİYE HAZİRAN 2018 , #AKASYA